bugün

onun da sana selami var.
kelime bile yeter..

-bakarız..
bi ara görüşelim.
öptüm babay.
Biz sizi ararız.
eve istenmeyen ve zırt pırt gelen misafirleri uğurlarken kullanılan iyi geceler efendim, kendinize iyi bakın vs. gibi sözcüklerin altında ki hafif gülümseme de buna örnektir. hiç bir samimiyeti yoktur.

yaw bi siktir git amk işte diyememenin üzüntüsünü yıllar yılı üzerimde taşımışımdır.

ama haksız da sayılmam hani tam çayımı koymuşum, çizgili, nam-ı değer gafur eşofmanımı giymişim, mısırı mı patlatıp dvd ye tam film atacakken hop kapı çalınır. işte ardı arkası kesilmeyen iç ses şeklindeki küfürlerin ve samimiyetsiz davranışların başlangıç noktası da budur.
Benim için çok değerlisin.

Bu cümleyi duyduğunuz anda senin azına sıçarım ha demelisiniz ki sempatikliğiniz artısın.
yine bekleriz.
Hallederiz, merak etme.
he he doğru söylüyon !
sana değer veriyorumdur. inanmıştım zamanında ama artık yemiyorum. günümüzdeki en samimiyetsiz cümleler listesinin başına yerleşebilir.
dünyayı kadınlar yönetseydi... diye devam eden cümleler.
oto boka "candır" denilen cümleler.
kişinin içinde bulunduğu ruh haline göre samimiyeti tartışılır. örneğin canı sıkkınsa karşısındaki kişinin söylediği en güzel söz bile ona samimiyetsiz gelir.
--spoiler--
en yüzeysel hislerimle...
--spoiler--
üzgünüm
benden daha iyilerine layıksın *
paranın bir önemi yok.
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
tmm cnm* haber veririm
-sen bana fazla iyisin
-aynen şimdi çıkıyorum takılmaya *
-aman sanal ortamları takma hiç ya ben de hoşuma gitmeyen bir şey görünce unfollawa basıveriyorum *

şimdi bu cümleleri kuranın bırakın erkek arkadaş olmasını, insan evladı olduğundan bile şüpheliyim ama, neyseki ağar söz kullanacak kadar kötü yetiştirilmedim.
samimi olunmayan kişilerden kişisel hayatla ilgili duyulan şu cümlelerdir;

- seni düşündüğümden öyle söylüyorum
- senin iyiliğin için aslında

bir de
- kendine iyi bak
ve
- canım kelimesi de eklenebilir

bunlar bazılarıdır.
(bkz: ben sana layık değilim)
(bkz: ben öyle demek istememiştim)
(bkz: onun da sana selamı var)
sen özelsin.