bugün

samimiyetinin yapmacık olduğu belli olan, menfaat peşinde olduğunu düşündüğünüz insanlardır.
sözlük kızlarıdır, hiç birinin samimiyetine inanmam sevişirken bile.
yavşaklardır.
(bkz: gülben ergen) daha yapmacığı yok.
genelde siyasetçilerdir.
yanimda osurmayan adamin samimiyetine güvenmem.
Abartılı tepkiler veren insanlar.
samimiyetsiz kişiler de denilebilir.
(bkz: BENJAMiN LiNUS) *
-cım eki ekleyen insanlardır. ayşecim, mehmetcim filan diyorsa koşarak uzaklaşmak lazım.
dincilerin tamamı.
şirkette benimle aynı katı paylaşan abla. Suratını siktiğimin bir kere insanlarla konuşurken güldüğünü görmedim. Telefonda müşterilerle sürekli, ''hehe anladım Yapprak hanım hehe he. Evvet evvet haklısınız o zaman ben konuştuğumuz teklifi gönderiyorum hehe he he he!''

insan değilsiniz aq.
ben karaktersizin tekiyim mesela.
inanmayın bana.
cuhmurbaskaninin samimiyetine inanmiyorum.
(bkz: benjamin linus) *
Bir kişi ne zaman "Sen yabancı değilsin." diyorsa o an bana samimiyetsizliğin bedene bürünmüş hali oluyor.
hatası bariz olduğu halde hatasıyla yüzleşmeyip kendisini eleştireni suçlayarak daha da hatalı hale gelen yorucu kişilerdir.
Karton toplayan çocuk.
görsel
Teyzem nedense davranışları tavırları çok yapmacık geliyor.
Eski olmuş sevgili denilir buna hey be *
Merkez bankası başkanı..

Hafize’si bile “ben halktanım” mesajı. Keza “bilmem ne abi”… “kocam abd’de finans şirketinde genel müdür, ben mb başkanıyım ama oturacak ev bulamadım”.

Boğaziçi mezunu, abd’de yaşamış kız o hafize’yi mahkeme kararıyla sildirir bile..

Amaaa, politikaya göz kırpıyorsan, 30 yaşında genel müdür olan abd master’lı süleyman demirel’in şiveli konuşmasını örnek alırsın tabii.. biz de malız, anlamayız. Bir tek sen okudun çünkü birinci sınıf okullarda, biz topraktan çıktık..
Şahsım kişisi...
herkes ya.
siyasetçiler.
güncel Önemli Başlıklar