1. 1.
    aslı kaçamak değildir büyük ihtimal ama başka başlık bulamadım. fenerbahçeli tercüman samet güzelin ortaya düşmüş fotoğraflarıdır bunlar. hatta bir kaçı aşağıdadır.

samet güzel in adriana lima kaçamağı
    samet güzel in adriana lima kaçamağı

not: samet, gerçekten fenerbahçenin tercümanı olmuş ta haberimiz yokmuş.**
    14 -4 ... petitjoueur
  2. 2.
    (bkz: helal olsun)
    4 ... nothing compares to you
  3. 3.
    bu sefer türk erkeğinin hislerine tercüman olmuştur.

bugünden sonra gözümde en büyük fenerbahçeli' dir.
    17 -3 ... siddartha
  4. 4.
    adam altı üstü çevirmen ama helal olsun her yerden yırtık dondan çıkmış gibi çıkıyor.
    7 -2 ... oytunkaran
  5. 5.
    şaşırtan harekettir.

(bkz: sen hala elizabeth)
    3 ... jerry drake
  6. 6.
    (bkz: hayatımı sikiyim amk)

bende fenerbahçeliyim ulan, ben de fenerbahçe nin hislerine tercüman oluyorum çoğu zaman, ee ne kazanıyoz? yarrak!

ulan tamam futbol aşkı, taraftarlık falan bambaşka, biz karşılıksız seviyoruz eyvallah da.

bakın hele la 3 büyüklerin taraftarları;

hangimiz bu karının yanına yanaşabilriz şu an? biz götümüzü yırtalım anca, millet lima larda, adrianalarda... *
    12 -2 ... koministimam
  7. 7.
    (bkz: geriye kaldı 24 milyon 999 bin 999 kişi)
    (bkz: duy sesimizi adriana)
    2 ... duk erangir
  8. 8.
    ne var lan bunda dedirten ve kaçamak bile olmayan kaçamaktır. bi defa adriana lima melek gibi bir insan. kimseyi kırmaz. yeterki makul ve mantıklı bi istekte bulunsun.

samet'i de kırmamıştır. ha eğer sametle öpüşseydi filan o zaman haklıydınız ama bu resimlerde bi numara yok.

kadın çok iyimser. yani abdulrahim albayrak veya sabri de şu pozu verir şu kadınla. hatta dik alalasını da verirler adrianayla beraber.
    1 -1 ... ataturkun mendili
  9. 9.
    nedense fotoğrafın çekildiği restorandaki tek bir kişinin bile umrunda olmamış kaçamaktır..

(bkz: arka plandaki insanlar)
    1 ... culturist
  10. 10.
    kaçamak mıdır tartışılır güya bizim oğlan,

"hadi olum çek!" havasıyla elini lima'nın omzuna atmıştır.

tartışmaya gerek yok diyosanız,diyosa.

başarılar samet baba.
    ... yaniyosunfuatabi