bugün

(bkz: #44529294)

senin yine durum iyi aslan parçası kt kasap var adama 120 120 çakıyorlar resmen sözlük yaptırımının müebbetini 2 kez üst üste yedi adam.
(bkz: #44498150)

sol taraf yine net değil hahaahh
aga bunun yüzünün diğer tarafı yanmış mı niye tek taraflı foto atıyor?
Samanyolu diye bir kanal vardı. Çok ilginçti dizileri ahahahahah. Öbür dünya falan vardı.
mona lisa gibi belli belirsiz gülen yüzünün yarısının hangi başlık altından fırlayacağı belli olmuyor devecialpay’ı da geçti yav.
Düsen kızlar düşmüştür, yeter artık sıkılmadın mi , biz sıkıldık.
Bilader sen manyak mısjn amk.
Trollemiyorum çocuk çok sempatik lan. Siz de alışmadınız mı görmeye?
Sıcakkanlı bir ağabey ama her yer görsel dolu be kardeşim.
Tanımam etmem ama sosyal medyaya fotoğraf atma ishali diye bi hastalık olsaydı, kitapta bu arkadaşın resmi olurdu.
bence konu ne olursa olsun bir erkek başka bir erkeğin nik altısına bu kadar uzun entry girmemeli.

kamyoncuya yakıştıramadım açıkçası.

yine de saygı duyarız tabi.
Arteruxla evlensinler kızceyiz helak oldu gülbeyaz gibi atarlanmaktan.
Her gün foto koyuyor bizde bakıyoruz. Benim dünya ahiret kardeşim tabi. Bekar kızlar bir çay içebilir. Aman tiner miner böyle espriler bile yapmayın.
sanırım her gün aynı kıyafeti giyiyor.
HER GÜN FOTOĞRAFINI GÖRMEK iSTEYENLER LÜTFEN BiRLEŞiP DÜZGÜN KAMERALI CEP TELEFONU ALSIN. ÜTÜYLE FOTOĞRAF ÇEKiP YÜKLEYECEĞiM DiYE HEDER OLDU ÇOCUK.
Bu genç delikanlıyı kanatana kadar dövüp fotoğrafını paylaşana 10000 lira ödül koyuyorum. Kredi çeker öderim. Çokta şey yapmayın sempatikte bi tipi var kıyamam ama her gün fotoğraflarını görmek kimyamı bozuyor.
Yarın değnekleri de al gel mecidiyeköy metrobüs çıkışı dilendircem seni.
Bayan olduğuna dair söylentiler dolaşan yazardır.
Tabi bu ona asılacağımız anlamına gelmez.
bence zall giriş butonuna basan herkese hoşgeldiniz mesajı yerine bu kardeşin fotosunu göstersin ya da bir vesikalığını sol frame'e sabitlesin.

yazık çocuk yıpranıyor böyle.
Janti bir kardeşimiz.
Kullanıcı adıma entry giren ilk insan olduğu için, onun da başlığına enrty girmezsem olmaz, seviliyorsun hocam, nickin şekil.
Ayıptır, günahtır, terbiyesizliktir.

Bir yazar galiba.
Yazdığı bi şeyi bi kere bile ne alaka iq demeden okuyamıyorum.

Ümitcan uygun'un insta mesajlarından nasıl sarhoş olup yanlışlıkla evlenirsem kazakistan'a kacarıma geldin. Hosuma gidiyo ama plot twistle alakasiz bi yere baglanınca. Deli bence.
4 dakikada 6 tane nik altı aldıysa erkek olma ihtimali yok. bu gençleri kandırmayın artık lütfen.

siz buradan ilerleyin arkadaşlar, iş çıkar bundan.
on ikinci nesil sevgilisinden yeni ayrılmış dişi yazar. kendisine yara bandı olmak isterim.