bugün

Helal olsun..
normal olan bir şeyin kahramanlık olarak gösterilmesidir.

normal bir insanın yaptığı 5 tl'lik yardımdan öz bakımından hiçbir farkı yoktur.
(bkz: insanlık ölmedi van özel yayını)
son hükümetle yeşil sermayenin nasıl yol aldığının kanıtıdır.Tebrik ediyoruz kendilerini.
(bkz: Samanyolu Feneri)
kanal dolayısıyla bana şunu hatırlatmıştır: (bkz: deniz feneri derneği)

edit: hayır hatırlayana değil hatırlatana bakacaksın. rüyamızda deniz feneri görmedik, olan şeyden bahsediyoruz. cemaatçiler o kadar parayı bir arada görecek de hepsini van'a gönderecek ha? bir kere allah için çalıyor onlar be, inançları çalmalarını söylüyor.
ikiyüzlülük denmişte ona güldüm.esas ikiyüzlülük yardım için yapılacak konseri eleştirmektir.harici eyvolla
bide şu var, süt dökmüş kedilersiniz ama yazmam lazım.
(bkz: deniz feneri)
nur cemaatinin toplama konusunda çığır açtığının göstergesi. ayrıca reklam yapmaya da başlamışlar ki bu benim bildiğim islam'ın öğretilerine pek uygun değil. yani bir doğan grubu bas bas bağırsa "1 milyon yardım yaptık." diye sorun teşkil etmez benim için ama hayrın gizlisinin makbul olduğunu kabul ettiğini söyleyen bir kurumun bunu yapması beni kıllandırır.
normal bir insanın yaptığı 5tl'lik yardımdan öz bakımından hiçbir farkı yoktur. hatta cebinde çay parası olmayan bir insanın yaptığı 5 tl'lik yardım belki de doğuş grubun yaptığı 2.5 milyon tl den Allah katında daha değerlidir. ancak gerçekler ortada, Van'da binlerce insan geceyi evinde sobanın başında, bi elinde kahve bi elinde çikolata ile geçirmiyor ne yazık ki. ve önümüz kış yani bir süre daha geçirmeyecek. onun için 65 milyon lira çok paradır. emeği bulunan herkesten Allah razı olsun.
hani nerde. canlıyı görmeden inanmam. hele fettullahçılara asla.
tv de zaplarken rastladım adam telefonu açmış bir milyon tl bağışlıyorum falan diyo hımm aferin dedim normal bi vatandas tv izlerken bi kanal değiştiriyim demiş aa bi de ne görsün yardım kampanyası dur bir milyon tl de ben bağışlayayım diye diye 65 milyon tl toplamışlar. bırak lan kimi kandırıyonuz.
%50den hesaplarsak yaklaşık olarak kişi başına 2TL düşmektedir. malum Türkiye nüfusu 70 milyon... %50si STV'li...

edit: STV'li şakirtler basmış burayı da...
tebrik ediyorum. en kısa zamanda kendileri ile iletişime geçip, beni yurt dışına göndermelerini isteyeceğim bir akvaryumdan bakan alik balik değişir türkiye değişir.
dünyayı götürdüler.. yapsınlar artık bir şeyler.
düzce olsa işi daha zordu.
sağolsunlar. taahhütler en kısa zamanda yerine getirilir inşallah da deniz feneri tadında bir başka skandala imza atmaz muhafazakar tayfa.

(bkz: bütün şakirtler toplandık)
kanalı hiç sevmem ama iyi iş cıkarmışlar. tüm kanalların birleşerek toplayamadığı parayı toplamıştır.
haritadan silinen van yerine 3 tane yepyeni van dikmeleri lazım. 65 trilyon arkadaş, daha gösterişe lüzum görmeden yardım gönderen insanlar var, deprem vergileri var, bu gece van için tek yürek mesaisi var. eğer van olduğu yerde sayarsa, gölcükteki gibi millete ev verip parasını ödetirlerse ben bu devletin sosyal devlet anlayışını *
kimsenin gözüne sokmadan yaptıklarını düşündüğüm yardım. haberi duyunca açtım stv'yi, herhangi bir reklam yapmıyorlar. taşaklarını yiyeyim onların.
hala bok atmaya çalışan hardcore solcular var ya. adamlar reklamını da yapmıyor hem topladıkları paranın. toplandı gitti işte paralar.
aferin stv. gönlümde yerin ayrı.
sözlükten haber aldım. büyük kanalların ortak yayınla toplaya toplaya 30 milyon topladığı yerde samanyolu'nun 65 milyon topladığını öğrenince şaşırdım. daha doğrusu şaşırdığımı sandım; zira başlığı takip eden entrylerde bok atıldığını görünce şaşırmak nasıl olurmuş gördüm. işin komiği eleştirenler ''yardım'' dendiğinde fellik fellik kaçan ya da en fazla yıllardır giymediği eski püskü kıyafetleri sırf face'de ben yardım yaptım diyebilmek için ücretsiz kargo ile gönderen iki yüzlülerin ta kendisiydi. yuh artık yaa yuhh.
toplanan paranın yerine ulaşacağı kesindir.
merak ettim, nolacak o paralar, nereye gidecek.
günah çıkartma.
paralar yerini bulacaksa söylenecek çokta birşey yok.
akıbetini merak edenlerin olduğu para. kıçlarını sileceklermiş tuvaletten çıkarken.

(bkz: bsg)