bugün

gürcistan bayrağıdır. anladın sen onu. evet.
aslında, hristiyan misyoneri olduklarından dolayıdır bunun yanı sıra asil illumatici masonların kendileri olduklarının işaratleridir!...

masondur bunlar!..
al sana tesbit. penceredir o
(bkz: saçmalamakta sınırları zorlamak)
Yahudilere karşı dostumun düşmanı dostumdur ilkesinden yola çıkılarak yapılmış bir ortaklık olabilir .
müslümanlık ile işlerinin olmadığını tek emellerinin bu zengin ülke coğrafyasına sahip çıkan ve batılı devletlerin en büyük engeli olan ulusal cepheyi din ile yıpratma çabasından başka bir şeyin olmadığını ispatlayan logo.
mesaj vermede ve aramada son nokta! tebrikler valla bulana.
samanyolu bildiğiniz samanyolu değilmiş!...
efenim abartmamak lazım mesele (bkz: dinler arası diyalog)'un bir ürünüdür.
samanyolundaki, 's' harfi sekS'e davettir aslında!...

bunlar bize ahlaksız olun seks yapın diyor!...

-terbiyesizler*
fetulahçılara göstermek lazım diyorum, bu haç neyin nesi diye sormak lazım. foto montaj diyenler olursa kendi sitesinden orjinal logosunu incelesin anlayacaklar tabi anlamak isterlerse.
sübliminal bir mesajtır ve sanırsam illuminatinin işidir. tespiti yapan arkadaşı tebrik etmek lazım.
(bkz: michael sikkofield)
Bana daha çok pencereden yayılan ışığın işaretinin andıran logonun kısmıdır. Hadi zihin kontrolü adı altında subliminal mesaj görmeye alıştıkta, hristiyan sembollerini neden subliminal olarak saklasınlar ki ? Zaten cizgi filmlerde çocuklara yeteri kadar mesaj verebiliyorlar.
(bkz: amerika nın oyunu bunlar)
erzurumlu amca detected.
(bkz: amerika nın oyunu bunlar)
samanyolu tv yetkililerinden derhal açıklama beklediğimiz, rezalet durum.
''inter-religious dialogue'' kapsamında düşünecek olursak şaşırtmayacak durumdur.
logonun fotoğrafını çekerken kadraja yansıyan pencere olum o. kadraj falan dedim amaçok anlamam bu işlerden anladınız siz..
edit : pencere olayı yazılmışmış.. ben ayrı düşündüm hayatta silmem.
bunu ilk defa sizden duyuyorumda doğruda söylüyorsunuz.
logonun fotoğrafı mı çekilir lan ?

logo bu, pc'de hazırlanır zaten ? hazırlandıktan sonra resmi çekilip sonra pc ye aktarılıp ekrana basılacak hali yok ya ?
star tv logosunun ne oldugu bariz zaten, ama bu logodaki işaret kafaları karıştıracak cinsten, bu şey sosyal medyada yayılırsa açıklama yapmak zorunda kalabilirler.
haç değildir, logoyu bilgisayardan yaptıktan sonra fotoğraf makinasıyla monitörü çektiklerinden dolayı penceredir.*
Bakıyorumda islamla alakası olmayanlar müslüman kesilmişler.
(bkz: Photoshop ile haber yapan gazete)
http://images.sneakhype.c.../2012/12/aliens-meme.jpeg
amerikanın oyunları diye diye üzerimizde oluşmuş paranoya dan başka bir şey yok ki orada.