bugün

şırdan yiyenlerin ıyy diyeceği kızdır.

https://mobile.twitter.co.../1222135177406767104?s=12
uzay salyangozudur. o ne olm öyle ya jurassic parktan kaçmış gibi. lan sultanahmet meydanında gezinirken bir daha çinliye denk gelirsem terlikle kovalayacağım artık. zaten sevmiyorduk bunları göstere göstere iyice nefret ettirdiler kendilerinden.
bir de pekmeze batırdı zalımın kızı.
comazona.
Arkada havlayan köpeğide başka biri yiyor heralde.
Bir benim aklımamı kötü şeyler gelmiş amk. Kimse de dememiş salyangoz aynı sike benziyor diye. Kız ısırdıkça da kızın yüzüne boşalıyor amk. Miğdem kalktı amk.
Çinli değil Vietnamlıdır.
Kırmızı kuşak sahibiyim.
bok yesin falliik. şırdan ne muhterem yiyecekmiş meğer.
Bruce Lee agabeyimizde cinli. Bazi gruplar otu boku yiyor diye ben ne diye tüm ulusa dusman olacakmisim. Cinliler genel olarak adamdir. Mutfak kulturleri beni ilgilendirmez. Tum dunyaya yayilan bir virusun zaten bir yarasa corbasindan ciktigini dusunmek tam bir türk kafasidir.
kim bilir neye bakarken buldu bunu dedirtmiştir. sayfaya bak amk.
Birkaç gün önce aşırı ilgimi çekip araştırma yapmıştım. Panopea Generosa denilen bir hayvan bu. Normalde böyle tüketilmiyor. Zar gibi bir şeyi var, onu alıyorlar. Sonra kabuklu kısım temizleniyor. Ellerinde yenilebilir ufak bir alan kalıyor. Bunu temizleyip sonra dilim dilim kesiyorlar ve hazırlayıp yenebilir hale getiriyorlar.

biz şırdan yerken farklı kültürde insanlar, bizim bu kadına baktığımız gözlerle bize bakıyor muhtemel. Şırdan bunun biraz daha terbiyeli olanı.
Muhtemelen salyangozu yerken seksi olduğunu düşünen, salyangozu tokatlarken, ona imalı imalı* bakarken nice genç erkeği etkilemeyi hayal eden üzerine kusulası kızdır.
bok yiyin diyiceğimde olmayacak zaten yiyorlarmış kanalizasyondan topladıklarıyla yağ yapıyorlarmış.