bugün

sadece salih müslim mi?
valilere neden pkk'ya müdahale etmeyin dediniz?
süleyman şah türbesini kaçırırken neden pyd'den yardım istediniz?
oslo'da pkk ile ne görüştünüz?
apo'ya neden sayın dediniz?

adamların yedikleri haltlar bitmek bilmiyor hala gelip muhalefeti suçluyorlar, rezillik yüzsüzlük arsızlık hiç bu kadar zirve yapmamıştı.
Haklı adam, kimsenin ağzını açıp söz söylemeye hakkı yok.
siz bunu a haber izleyicisine anlatamazsınız. Adam tayyip'i anamın üzerinde yakalarsam anamdan suphelenirim dedi. Neyi anlatmaya çalışıyorsunuz?
Salih muslim esad'a karşı savaşmaya ikna edilmek için çağırıldı. Bu yüzden önüne kırmızı halılar serildi eğer bunu kabul etseydi şimdi pyd'yi özgürlük savaşçısı olarak tanıyacaktık.
sırf bunu söylemek için olmayan bir ülkenin paçavrasını türk askerinin karsısında göndere çektirme rezilliğini hiçbir ana baba testi bir türk'e kabullendirmemeli bence.
Salih Babasının kim olduğunu öğrenmek için geldi. Abd mi yoksa rusya mı kimin piçiydi bilmek istedi.

Bunların anası bir süre rusya ile birlikte oldu güzelce silahlar roketler geldi bir süre de abd ile birlikte oldu zırhlı araçlar füzeler geldi.

Bunları cumhurbaşkanı ağzını bozup açıklamayacağı için yazma gereği duydum.

Salih e babasının türkiye olduğunu hatırlatıp eğer karşı gelirlerse haritadan silineceklerini söyledi
umarım bu sefer çıkıp doru düzgün bir cevap verebilir.
kulak çekmek için kırmızı halı konserler mahkemeler ve havalimanında kürdistan bayrağı çekilmesi fazla değil m sence de?
rte kılıçdaroğlu'na;
''YPG/PYD terör örgütüdür, DHKP/C terör örgütüdür’ diyebiliyor musun?” diye seslenmiş.

kılıçdaroğlu da;
''Evet DHKP/C de, PKK da, YPG/PYD de, El Nusra da, IŞiD de terör örgütüdür. Peki şimdi ben kendisine sorduğum soruyu tekrarlayayım: Mardin mahkemesi ve Yargıtay, YPG/PYD’ye açıkça terör örgütü dedikten sonra siz bu örgütün liderini Salih Müslim’i Türkiye’ye niye getirdiniz, önüne kırmızı halı serdiniz?''

şeklinde cevap vererek bir soru sormuş. soru çok ama çok net de cevap verebilecek adam aranıyor.

http://www.diken.com.tr/d...urkiyeye-niye-getirdiniz/