bugün

doğru önermedir.
(bkz: yapma bunu volkan yapma bunu) ağız burun girerdim uluya laf edileydi. 2 metre adamım heralde dayak yemezdim. öl de ölelim zall reyiz.
doğru önermedir.
zall dışında illa moderatör tecihi yapılması gerekseydi tercihim july4th ya da moonlight sonata olurdu.
(bkz: önemli olan katılmaktı)
belki doğru bir önermedir, biraz pasif kaldı salcamız. ama olsun doğaldır, biz tabi elde sigara,osura osura izledik. orda olmak farklı bir duygu olsa gerek, hele ki yanında hiç susmayan, bir yakası sağa doğru çeken,yaşlı amca olduğu sürece.

birde
--spoiler--
nereye geliyoruz, gelmesek gitsek ?
--spoiler--
burada yazılanlarla kimin gitmesi gerektiğini anlayamayız, ama elbette sözlük görevlileri reelde de brbirlerini tanıyorlardır kimin nasıl konuştuğunu biliyorlardır, ona göre birini yollamaları gerekirdi... belki de salca öyle biriydi ama ortamdakiler arasında ezildi, bilemiyorum...
edit: lan adam ezilmedi ki ? belki programın en aktifi, en iyisi değildi ama ezilmedi de.
bence sacma bir soru ve ayırdımdır. evet salca biraz pasif kalmıştır ama zaten liseli tribine girip herşeye atılmasına da gerek yoktu zira orda sözlüklerin tanıtımı ya da çekişmesi sözkonusu değiildi, kaldıki böyle bi tanıtım ve reklama ihtiyaç olunmadığı gibi buu tür davranış sözlüğü küçük düşürür, biz eziğiz tanınmıyoruz nolun bizi anın da bir havamız olsundan öte değildir. serkan inci tavrıyla inci sözlük karizmasını yerle bir etmiştir ,allahtan salca buu hataya düşmed, en iyisini de ssg yapmıstr, rahat ve cool tavrıyla zaten bbi tanıtıma ihtiyacım yok henüz o kadar zavallı ve tanınmamıs bir sözlük değilim tadında oturdu ,gerektiğinde müdahale etti, tabiki burda salca nın pasifliği değil okan ın ona söz hakkını yeterince tanımaması temsil edemedi görüsünü doğurdu. saygılar ..
kimse gitmemeliydi. okan beyin popülizme karşı duruşu diye bir şey yoktur. varsa da inandırmamaktadır. programı izlemedim, izlemem. sanal ortamdaki insanlar katılanların dış görünüşlerini konuştukları konu dışı şeyleri vb olayları konuşmaktadırlar. herkes reklam peşinde. herkes karizma peşinde. yasaklar şunlar bunlar hikaye. okan bey twitterdan kullanıcı çağırırken bile twitter ünlüsü çağırmaktadır. neye yarar kaç kelimeyi bir araya getirebilmektedir katılanlar önemli değildir onun için. kullanıcı sayısına göre sözlüklerden konuşmacı çağırılmış, daha önce twitter olayında takipçi sayısına bakılmıştır. alayı düzmece alayı yalandır. justin bieberi yarım milyar adam izlemiş de ama git popülizme kurban ol. insanların gözünü boya. yakıştıramıyorum arkadaş. içime dokunuyor.
Salca gayet iyiydi bence. koruyacağınıza yerden yere vuruyorsunuz.ona söz vermediler ne yapsın her lafa atlasın mı? biraz kendinizi onun yerine koyun..
yer boş olmalıydı. En azından biri çarptıkça ses çıkardı.

(bkz: hangi temsil)

(bkz: soru işareti)
gerektiği kadar konuşmak eziklik değil, kesinlikle gerektiği kadar konuşmuştur. ne ssg kadar rahat, ne de serkan inci kadar salak davranmıştır. bence doğru olan da budur neticede amaç orada sözlüğü tanıtmak değil sansür üzerine konuşmak. sunucu fazla söz vermediyse salcayı yerin dibine batırmaya lüzum yok. helal olsundur oraya çıkabilmiştir.
güncel Önemli Başlıklar