bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    imhotep gelen telefonu acar. karsidaki bayan trabzon-istanbul ucak bileti aldigini ama su an gumushane de oldugunu ucaga gumushane den nasil binebilecegini sorar. imhotep gumushane den binemeyecegini trabzon meydana gelmesini soyler. bayan trabzona gidemeyecegini bir formul bulmak zorunda oldugumuz konusunda israrcidir. tekrar tekrar bayana ucaklarin ziplayarak gitmedigini meydana gelmek zorunlulugu anlatilir. bayandan tepki imhotepin mavi ekran a donmesine sebebiyet verir: zaten siz hep boylesiniz.bileti satarken boyle demiyorsunuz ama.caat*
    8 -1 ... imhotep
  2. ?.
    - kaptan, ankara çıkışında salla beni.
    3 ... salca
  3. 0.
    -durdurun su aracı çişim geldi
    -2 ... işletmen
  4. 1.
    kamil koça binmedik buna bindik inmek istiyoruz indir bizi..
    (bkz: ata demirer)
    1 -2 ... aktif matkap
  5. 2.
    imhotep in önüne bir kadın gelir eşi ve kendisi için samsun bileti alır.ödemeyi yapar.buraya kadar hiçbir problem yoktur.tam kapıdan çıkmak üzereyken döner ve : haa şimdi aklıma geldi.ben yeşilköyden bineceğim ama söyleyin eşimi sabiha gökçen'den alsınlar.imhotep te gene mavi ekran belirir.kadına bunun otogardan kalkan ve haremden yolcu alan eskişehir otobüsü olmadığı anlatılır.olaylar gelişir.v.s.
    5 -1 ... imhotep
  6. 3.
    bayan bir yolcu koltuğun altına ve uçağın tavanına hızla bakınırken şöyle söylenir yanına gelen hostese: bu uçağın paraşütleri yok mu kızım ?
    3 ... birdy
  7. 4.
    (bkz: müsait bir yerde)
    3 ... venividivici
  8. 5.
    pilota gider ve : bir öğrenci alır mısınız?
    2 ... glylay
  9. 6.
    Bugün thy uçağında yaşanmış bi hadise

- şarap içecek olan yolcularla "ben dua edecem içmeyin" diyerek tartışmaya girmek.
    7 ... akatreil
  10. 7.
    - kardeşim iki cam açın piştik burda!
    2 -1 ... cemilflower