1. 1.
  bilakis karşısında ki erkeği salak yerine koyan ve akıllı kızdır. salak numarası yapar çünkü bu saf kız ayakları her zaman işler. fakaat, fakat bazıları yemeyebilir. çünküüü, çünkü bazı erkekler akıllıdır.

  ben bitane tanımıştım bunlardan, salağa yata yata harbiden salak oldu lan. cidden bak. artık idrak edemiyodu bazı şeyleri. aslında makine mühendisliğini seçerek salaklık derecesi hakkında bize biraz ipucu vermişti. ama kafa basıyodu o zamanlar en azından. şimdi o da yok aaküu.
  5 -2 ... umberto da silva junior
 2. 2.
  naz yapan tipik, bildiğin; aha da böyle normal kızlardır.
  2 ... der meister
 3. 3.
  numara yapmasına gerek olmayan kızlardır.
  3 -1 ... goodnessofemptiness
 4. 4.
  bir bakıma zaten salak kızdır. öyle bir şey yapma gereği duyuyorsa salaktır bariz.
  4 -1 ... bambu
 5. 5.
  bazen erkekler tarafından mecbur bırakılırlar bunu yapmaya. ' adam göz göre göre sana sarkıyor mesela, anladığını belli etsen açılacak. ne yapmak lazım anlamamazlıktan gelecek salağa yatacaksın kızım. '
  2 -1 ... burke
 6. 6.
  yanlış anlaşılmış kızlardır. salak numarası yapmazlar aslında salağın ta kendileridir fakat bazıları güzel olduklarından karşı cins yada kankası hem cinsi yakıştıamaz numara yaptı diye adlandırır.
  1 -1 ... kuntayi kinteleyen adam
 7. 7.
  dümdüz kızlardır. bildiğin normal dişilerdir.
  1 -3 ... pergamon
 8. 8.
  zeki olduğu halde belirli şartlar altında salağa yatanlar ve gerçekten salak olduğu halde salak numarası yaptığı sanılanlar olarak ikiye ayrılanlar. ikinci grupta olanlar banu alkan olarak karakterize edilen kız ve kadınlar topluluğu bütünüdür. zeki olduğu halde belirli şartlar altında salağa yatanlar ise yılışık erkeklerin kurbanıdırlar. her türlü tavrıyla aşkını anlattığını sanan salaklara da zaten salağa yatmak müstehaktır.
  2 ... lumpiya
 9. 9.
  numara yapmaktan çok kişiliklerini bariz şekilde ortaya koyan, akıllıyım diye geçinen kız tipidir. Ayrıca bunların erkek versiyonlarıda bolca mevcuttur piyasada.
  -1 ... kenafir bakisli
 10. 10.
  salak numarasını aşırı özensizce yaptığı için karşısındaki uyanık erkeği daha beter sinirlendiren ve ayarı yiyen kızdır.
  ... mermer