1. ?.
  ortamın, durumun, haberin her ne boksa işte ağzına sıçan muhabirlerdir. titreşmeyin lan azer bülbül gibi tamam al yap haberini üzülme. http://www.ontv.com.tr/video.asp?video=1532
  1 ... bilememko
 2. ?.
  salak izleyicinin seçimidir.
  ... david addison
 3. ?.
  konuşurken sürekli hata yapandır. sayın seyircikler dendiği bile duyulmuştur.
  ... bambu
 4. ?.
  yaptığı haberi sunarken ciddi olmak yerine daha çok seyirciyi kendine güldüren, tabiri caizse götüyle güldüren* muhabirlerdir. malesef yaptıkları hatalarla ne kadar gülünç duruma ve küçük düştüklerine aldırmadan hala haberi sunmaya devam ederler. internette bulduğum bunun bir örneğini anlatmak isterim.

  taksimdeki kutlamaları konu alan bir haberde canlı yayınla taksimdeki muhabire bağlanılır. muhabir ordaki ortamdan çok etkilenmiş olacakki canlı yayında anam coşmuş lan bunlar diye bağırır ve o anda kanal için zaman durmaktadır. canlı yayın bağlantısı hemen kesilir, ana haber sunucusuna çevrilir kamera. adamın surat ifadesi görülmeye değerdir.* yapılan bu hatalar komik olmak yerine aksine türkiye'deki haberciliğin kalitesini düşürmektedir. muhabirler seçilirken daha özenle seçilirse ülkemiz adına daha hayırlı olacağını düşünüyorum..

  (bkz: mülakat)
  3 ... yerim ballarini
 5. 1.
  (bkz: ntv muhabiri) *
  2 ... drankmus