1. 1.
  Tavlamak genel olarak bir çeşit ısıl işlem olduğuna göre; Kızı ısıtmak filan olarak tanımlanabilecek bir durum. Tabi kızın Salak olmasının bu mevzudaki yeri nedir o cok farklı bir mevzu. Başlığı açan kişi ile ilgili bir medikal problem sanki. Evet evet komik kızın Salak veya Zeki olması ile tavlama sıcaklık ısı degerleri nasıl farklılaşıyor? Ayrıca irdelenebilir. Sen halen bu yazıyı okuyor musun?
  1 -2 ... termodinamik kiyamet
 2. 2.
  kız salaksa ve tavlayan kisi kendini kızdan üstün görüyorsa beyin olarak ne diye salaklarla uğraşıyor ki ? Bir söz vardır derlerki kişinin arkadaşı kendisini gösterir salakla cıkarsan salak olursun salak olmasanda mal eder seni illaki. git kendi kafana göre bir kız bul ve adam ol yanında o zaten böyle gördümü daha iyisini bulana kadar gel diyecektir.
  2 ... neleda
 3. 3.
  mangodaki herhangi bir indirimden bahsetmenin yeterli olacağı taktiklerdir. çünkü hiçbir salak kız mango ve indirim kelimelerini yanyana gördüğünde/duyduğunda dayanamaz, kendisini güçlü erkeğinin kollarına bırakır.
  3 ... lahmacunun kiymaya doydugu an
 4. 4.
  Salak kızların belirli sıcaklık seviyelerine geldiginde kolayca kandirilabileceklerini hatırlatır. Bu bağlamda salak kızların yaşayacağı iklim şartlarını buna göre belirlemeleri uygun olabilir. Belgesel havasına mı büründük ne?
  ... termodinamik kiyamet
 5. 5.
  öncelikle, "salak bir kızı tavlayıp ne yapacağım?" diye sormalıdır insan kendine.
  3 -1 ... yonetmeyen yonetmen
 6. 6.
  Salak kız bulunur. Zaten Türkiye'de cok kolay. Sonra olaylar gelişir.. Fazla uğraşmaya gerek yok.
  -1 ... glmsgnr
 7. 7.
  anlatım bozukluğuyla kafa karıştırıcı taktiklerdir. tavlanacak olan kız salak mıdır yoksa kız tavlama taktikleri mi salaktır? belirsizdir.
  ayrıca how i met your mother zamparası barney stinson örnek gösterilebilir bahsi geçen ikinci kısma.
  -1 ... unidentified stranger
 8. 8.
  Zeka denilen özelliğin genetik olarak kadından cocuğa geçtiği düşünüldüğünde anlık amaclara hizmet eden taktiklerdir. Evet kendi açtığı başlığı gündemde tutmaya çalışan bir yazarla karşı karşıyayız.
  ... termodinamik kiyamet
 9. 9.
  benim için tavlaması çok daha zor olan.
  ... codmage
 10. 10.
  - akşam bizde film izleyelim, söz bir şey yapmayız.
  1 ... bambam bigelow