bugün

daha çok kızlarla konuşurken olan bir durumdur. artık kıza yaranmak için midir kızla arayı iyi tutmak için mi bilinmez yapanlara sormak lazım. misal her denilen şeye ''inanmıyorum, gerçekten mi'' ''bak bunu hiç duymadım gerçekten'' '' ciddi misin sen'' gibi laflar kullanılarak sanki bilmediğimizi gösteririz kızlara. ya da gösterirler. ben niye gösteriyom nan. tamam eyvallah kızı bozmak için bildiğini göstermiyorsun anladıkta bu kalıcı oldu mu sakat durum. tabi bazıları bunu tam tersine uygular ki kızlara zeki gözükeyim ben biliyorum davranışında olurlar. şansınız yok beyler. her boku bilip kızları ayartamazsınız. bazı kızlar dışında! biz gelelim konumuza. aslında bu daha çok sevgili arasında olur. neden mi? çünkü sevgiliyi bozmamak, rencide etmemek, anlattığını bölmemek vb. durumlarda yapılır. yani kötü maksatlı değil bu yaptığımız. ama kalıcı olmamasına dikkat etmek gerekir.

-abi yarın halı saha maçı var, bu sefer sıçcaz olm ağızlarına..hehe
-aaa inanmıyorum, gerçekten mi?
-olm karşı taraf bayaa güçlüymüş ama sen varsın ya zikertiriz nan.
-bak bunu hiç duymamıştım..
-lan iyi misin sen?
-ciddi misin sen..
-olm şu kızla biraz daha az görüşsen.
-aaa bak buna gerçekten katılamayacağım.
-elektirik faturası götümüze gircek..
-ihahaah..gerçekten komikmiş..
-sıyırdı salak..
yeni bir arkadaş grubuna girersin, millete komiklik yapacağım diye türlü türlü salak hareketler yaparsın, bilerek sakarlıklar, aptal numaraları, sonunda olacağı yıllarca dalga geçilecek mal ve malzemedir.