1. 1.
  herkesin yaşadığı bir sorun.
  anne ! ben niye bu abi gibi sallanamıyorum ?
  sorusunu sorduran sorun.

  uzun süre birinin itmemesine rağmen çılgınlar gibi sallanan çocuklara bakıp bunun fizik kanunlarına aykırı olduğunu düşündüğünüz durum.
  aşılmaya çalışılırken salıncakta düğüm olunmasına sebep olan problem.
  bir türlü beceremediğiniz ve annenizin arka kol kaslarını sıkı bir çalışmaya zorladığınız çocukluk beceriksizliği.
  durumu çakıp olayın sdc bacakları sallamaktan ibaret olduğunu öğrendiğinizde ise çok şaşırdığınız .
  ve olayı çakar çakmaz çılgınlar gibi sallanıp hala sallanmayı bilmeyen çocuklara baaaak sen bu kadar yükseğe çıkabilirmisiiiin gibi çocuksu hava atışlara girilen sorun.
  gülünesi durum.
  1 ... mosquito
 2. 2.
  ayakları yere dayayıp geri doğru elverdiğince bir kaç adım atmak suretiyle salıncağı geri doğru çekip salıncağın yerçekimine uyup duracağı yerden daha yukarıda tuttuktan sonra kendini bırakıp, salıncağın artan ivmesiyle birlikte arada sırada bacakları kaldırıp indirmek ve de sevdiceğe türk filmlerinde örnekleri görüldüğü üzre arkadan ittirtmek suretiyle aşılabilecek sorundur.
  1 ... eskimsi
 3. 3.
  yaşın ilerlemesiyle kilolar sebebiyle salıncağa sığamamama durumudur.
  ... dodi
 4. 4.
  bacakların uzun olup salıncağın alçakta olması;bacakların kısa olup salıncağın yüksekte olması durumunda ortaya çıkan sorun ardından 'en büyük derdim bu olsun ben de kaydıraktan kayarım be eyt' denmesi muhtemeldir.
  ... mozambik tavsani
 5. 5.
  belediyelerin sanki bir salgınmışçasına güzelim tahta salıncakları plastik aptal salıncaksılarla değiştirmesi üzerine bi' kısım salıncak manyağı tiplerde başgösteren sorun.artık göklere çıkmak o tahta salıncaklarda olduğu kadar kolay değil işte.*
  ... mualla
 6. 6.
  çocuklar için yere düşüp kumlanan şekerin dünyadaki son şeker olduğunu düşünmelerine benzer sorun.
  1 ... asiti kaçmış kola