1. 1.
  antalya da kayak merkezi. ayrıca fethiye de kanyon.
  1 ... aabi
 2. 2.
  ankara'da akay caddesi'nde bulunan bir bardir, iyi mekanlardandir. konserler genellikle burada verilir.
  1 ... painkiller
 3. 3.
  allahın bir tavuk dürümünün 15 ytl'ye satıldığı "kaymayak merkezi".
  3 ... komandost
 4. 4.
  ankarada bir sahne . bar gibi gözüksede aslında sadece özel organizasyonlar için çalışmaktadır. duman ankarada nerdeyse sadece orda bikaç ayda bir izlenebilmektedir. içerisi istanbuldan gelenler için oldukça küçük görünsede bir duman konserinde nekadar çok insan aldıgını görünce hoşunuza giden "samimi" bir salondan oluşmaktadır. ses sistemini daha seven görmedim. çook yüksek açılmış akustik olarak pek hesaplanmamış bol bol kolonun oldugu salonda şarkı sözlerini bilmiyorsanız anlama şansınız yok. yinede ankarada severler kendilerini.
  ... exonotzor
 5. 5.
  bursada eskiden adam akıllı rakçıların gittiği şimdilerde ise liseden kaçanların oturup akşam olmasını bekledikleri mekan.Şu sıralar işletmesini alan okan tabak ise vatani görevi için saklı'yı düzeltme görevini yarıda bırakmak zorunda kalmıştır.
  1 ... erdem andac
 6. 6.
  ankara akay caddesinde insanların sigara dumanında boğulmak için gittiği ve küçük, gürültülü ortamcı barınağı.Nedense organizasyonlar hep orda olur, ankaraya daha büyük bir mekan gerektiğinin canlı kanıtı.
  ... shrek
 7. 7.
  çok yakında jay jay johanson'un sahne alacağı ankara mekanı..
  2 ... thoth
 8. 8.
  rock bar açmak isteyenlerin aklına gelen ilk isimlerden olan bileşik kelime...
  ... ferrole
 9. 9.
  çok iyi saklandığı için bulması dert olan şehir tipi. * *
  -5 ... salca
 10. 10.
  sankim beyaz sarayı koruyormuş gibi davranan mafya adamı kılıklı güvenlik elemanlarına sahip,ankara"da rock&metal konserlerinin verildiği yer.ses düzeni berbat ve alan olarakta dar bir yerdir.
  ... gothic evil