bugün

https://twitter.com/kacsa...status/820283048897998849

videoda adı geçen kurum. öğrenci acımasızca dövülüyor.

hademe yada hoca olduğu kestiremediğim bir herif kurs öğrencisi çocuğu acımasızca dövüyor. bu görüntülere şaşırdım mı, hayır. çocukken bende gittim bende şahit oldum böyle olaylara. her ne kadar böyle konuları dile getirsek haklı olan dayak yiyen öğrenci değil aksine dayak atandır. sebebi o adi orospu çocuğunun din dersi vermesidir. bu görüntüler acımasızca... o çocuğa öyle davrandıktan sonra dindar olacağını düşünmek aptallıktır.

o çocuğunun dayak yeme sebebi ne olabilir; yaramazlık mı yaptı, sureyi yanlış mı okudu...
kindar nesil böyle yetiştiriliyor demek ki dediğim ve asaplarımı zıplatan olay. allah senin belanı versin hoca gibi pezevenk evladı.
Bende çocukken gittim bu kurslara; inancı sorgulamaya başlamamdaki etkenlerden birisidir bu tarz olaylar.

Açıkçası görüyorım ki kurslar hiç değişmemiş.

Not: bir imam(hoca) vardı ki onun yeri ayrıdır kendisini tenzih eder, saygılar sunarım.
O hocaya ne yapmam makuldur?
Aynı şehirdeyiz ve yurt adresini biliyorum. Öneriniz nedir?
bazen bunlarla nasıl aynı dinin mensubuyuz diye düşünüyorum.
arkadaşım okuduğumuz aynı kitap, izinden gittiğimiz aynı peygamber, inandığımız aynı allah, ulan sen bunu nasıl yapabiliyorsun arkadaş?

ya hu ben islamı savunayım, savunayım da bu adamlar olduğu sürece insanlar gördüklerine inanmakta kararlı olacaklardır..
allah siz ve sizin gibi müslümanlardan islamı korusun, allah belanızı versin, çocuk hıçkırarak ağlıyor piçin evladı...
Bunun adı dayak değil, cana kasttır ve suçtur.
Güya, dini, imanı, iyi ahlağı, maneviyat erdemlerini öğretecekler bu haysiyetsizler!
Tecavüz edeni mi dersin, taciz edeni mi, dayak atanı mı, sayıp söveni mi...
Bu mudur dininiz?!?!
Bu günahsız çocukları, kirli ve insanlıktan uzak eğitiminizle yontup, başımıza belâ etmeyin!!!
Başımızda yeterince bela var zaar...
goz altina alindigi soyleniyor.

insaAllah oyledir. boyle hasta ruhlu insanlar egitimci olamaz.
hepsi gebermeli bunlarin. cocuga kadina hayvana kiscasi caresize eziyet edenlerin hepsi en can cekiserek gebermeli. geberdikten sonrada topraga gomulmek yerine yakilip kulleri cope atilmali. her kim olursa olsun bu yapilmali.
Bu tarz kurslarda, vakıflarda olanlar aşikarken neden hala millet çocuğunu inatla gönderiyor gerçekten aklım almıyor.

Tanım: iğrenç, rezil bir olaydır. En kısa zamanda yapanında, müsaade edeninde belasını bulması dileğiyle.
Dayak cennetten cikmadir, olur oyle seyler.
Sebep baskı kurmaktır.

Çocuğu korkuta korkuta kölen haline getirmek.

Bir düşünün taciz edilenler neden sustular senelerce...

Bu kurslara hâlâ çocuk emanet edenlerin...
lan ne biçim insanlar var inanılır gibi değil. biz de zamanında kuran kursuna gittik biz de yaramazlık yaptık en kötü hoca 1 tokat atardı kafamıza vururdu 2 tane de bu nedir böyle. çocuk böyle dövülür mü lan.
terlikle çocuğa acımasızca dayak atan kişi tahliye edilmiştir, buyrun yeni türkiye.