1. 1.
  yakalanan değil, öldürülen domuzdur.
  3 ... the adamin biri
 2. 2.
  anadolu yaban hayatından eksilmiş bir candır.
  3 -3 ... o halde umabilir miyim
 3. 3.
  domuzu tanidim da arkada oturan 4 hayvani taniyamadim onlar hangi cins?
  2 -1 ... wake up neo
 4. 4.
  Avcılık artık engellensin. Maksat domuz değil bu adam domuz avına çıkıyorum diye gidiyor hareket eden her şeye sıkıyor. Yeter yaa domuza da acıdım bu arada... Öldürerek erkek oldu mal!
  1 ... scorpioraptor
 5. 5.
  domuz için bile duyar kasan malları göstermiştir.

  bu orospu çocuğu hayvan dedemin ve diğer köylülerin dağdaki üzüm bağlarını, ovadaki yoncalarını, mısırlarını falan talan ederdi. istediğin kadar tel örgü falan çek fayda etmiyor, derisi çok kalın ve aşırı güçlü it oğlu it. işin kötü tarafı yiyecek de seçmiyor tipini siktiğim. o dağlarda, ovalarda domuzu avlayan yırtıcı hayvanlar yaşamıyor amına koyim, Masai Mara milli parkı değil oralar piçler. meydan tamamen bu piçlere kalmış, ne ekolojik dengesinden bahsediyorsunuz amına? bana kalırsa devletin neslini tüketmesi lazım bunların.
  5 -4 ... nesgayfe
 6. 6.
  geçenlerde okumuştum bursa'nın bir ilçesi ,kavun tarlaları fareler tarafından talan edilmiş. öyle üç beş değil fare kavunun çekirdek olan sulu boşluğunu çok severmiş bütün ekinin anasını bellemiş.

  ağlıyor çiftçi haklı da rızk heba olmuş.

  oradan bir çıktı (haber tabi)yahu dedi elinizde sivri sopa ve çatallarla ay kadınlar çocuklar korkuyor aman ısırmasın )zehirli falanda değiller aslında yılanların soyunu kuruttunuz ,işte sonucu.

  domuz'da öyle ,yaban hayatta kurt kalmadı,tilki çakal keza tabi tavşan ve sair kemirgenler hatta keçiler. ceylan,geyik arada bulasın. kuşlar artık o kadar azaldı ki.

  sonuç doğa mülga.

  o hayvanın sıçtığı yarım kilo dışkı ömre bedel ormanı kurtarır ama sıçacak hayvanda yok .

  28-30 sene evvel bahçeköy(sarıyer) ,kilyos tarafları hayvan kaynıyordu ,şimdi ?

  öldürün,aslında öldürdükleriniz çocuklarınız torunlarınız.

  avcılığın artık yasaklanması lazım ,tümüyle.
  mayıs-2019'da istanbul 'da silah fuarı var ,gidin biraz dolanın avcı dediğiniz hıyarla bakın%90'ı cahil ve konuşmaktan aciz zırtolar.

  tek amaçları öldürmek.
  5 ... baris hemen simdi