1. 1.
    üst edit: arkadaşlar hassas ve duygusal bir kişiliğiniz varsa lütfen videoyu açmayın.

henüz yeni gördüğüm instagramda ki videoda görülen şerefsizlik.

https://www.instagram.com/p/Bj-dILdFuzz/

bir insan nasıl böyle bir kansızlık yapar. nasıl bir ruh hastalığının sonucudur bu ? bu köpek ne yaptı da sen bunu ona hak gördün haysiyetsiz ? bunu yapanların acilen bulunup en ağır cezayı alması gerekiyor.
    19 -10 ... tarihci memur
  2. 2.
    Hay evveliyatınızı s*keyim sizin.
    Ben bakarken dayanamadım, bu pezevenkler neler yapmışlar hayvana.

insan mısınız ya siz!
    22 -6 ... odysseus
  3. 3.
    şimdi bu aşağılıklar para cezası ya da ufak çaplı bir hapis cezası ile kurtulacaklardır en iyi ihtimalle. ceza dahi almayabilirler.
    bu insan demeye utandığım yaratıkların işkence edilerek öldürülmesi lazım.
    insan gibi ölmeyi dahi hak etmiyorlar.
    12 -2 ... cold coffee
  4. 4.
    kısasa kısas cezasıyla cezalandıracaksın ibreti alem için böyle olaylarda, bak birdaha tekrarlanıyor mu !
    -1 ... oguzhandyrus
  5. 5.
    Bakamadım bile tüm kanım çekildi başlığı gördüğüm an. Bu nasıl Bi vahşet bu nasıl bir orospu çocukluğu anlayamıyorum. Lan bir kopek dünya üzerinde bir metrekare yer kaplar en fazla. Ne istersiniz allah'ın sessiz kullarından. Yok mu o sakarya'da o orospu çocuğunu bulup kolunu kanadını kıracak bir insan evladı?
    10 -1 ... abaninaltindakisopa
  6. 6.
    izlemeye dayanamadım bu nasıl bi caniliktir. aynı şekilde işkence edilmeli bunu yapanlara. ne zararı var sana, ne yapmış olabilir ya. bir insan (!) nasıl bu kadar kalpsiz olabilir?
    5 -1 ... dupeduzadam
  7. 7.
    aramızda bize güvenip dolaşan ve bize insanın insana yaptığı kalleşliklerin hiçbirini yapmayan o masum hayvanlara eziyet eden onların hayatlarını çalan kimselere çok ağır cezalar getirmeyen yöneticiler onlardan daha suçludur. o yöneticilerin başı gerekeni yapmazsa öbür dünyada kendisini cehenneme süleyman peygamberimiz sopayla kovalayacak haberi olsun.

duydun mu ya cumhurbaşkanı tayyip.
    6 -6 ... ne olursun guzelim sevsem seni
  8. 8.
    Linke tıklamaya cesaret edemediğim oruspu çocukluğudur.
    Sonra neden idamın geri gelmesini istiyorsun diyorlar.
    12 -3 ... skdrmanik
  9. 9.
    bunu yapanı bilsem yeminle söylüyorum bir tenhada kıstırıp öldürürüm.
    7 -5 ... ne olursun guzelim sevsem seni
  10. 10.
    içim acıdı yaa.
    1 -9 ... bilgisiz zeki