1. 1.
  Gencecik kadına böyle bir muamele. Yazık yahu.

  Hem sen kadından medet umarak oraya gel çocuğunu tedavi ettirmeye, hem de kadını darp et.

  Bir de serbest bırakılmış. Bu memlekette ne insanlık kalmış artık ne de adalet.

  Edit: memlekette ne doktorlar var, insana hakaret bile edebilen. Fakat biz insan yemiyoruz bunların yaptığı gibi. Anasına mı sövmüş de bu kadının yediği dayağı meşru görüyorsunuz?

  Edit: türbanlı Çomar ne demek ya? Böyle yorumları görünce nasıl sinirleniyorum . Dayağı yiyen türbanlı Çomar dediğin kadın. Okumayı öğrenin önce.
  14 -1 ... nizamialem
 2. 2.
  Gurbetçi bir vatandaş saldırısı. Ayıp yahu ayıp. Al çocuğunu da git memlekete bakalım doktor bulabiliyor musun?
  3 ... jinx qwer
 3. 3.
  yüksek ihtimal doktor kadını kıskanmış ve çekememiş olan sorunlu kadındır. bu kesin çocuğunu da dövüyordur da belli etmiyordur.
  ulan o çubuk benim bile ağzıma girince öğürüyorum. ama doktor mecbur çocuğun boğazına bakacak. durumu analiz edip çocuğun iyileşmesi için gerekli ilaçları ve adımları söyleyecek annesine.
  böyle bir saçmalık olabilir mi ya? kadın dava açsa keşke. şimdi kadına iftira da atarlar. masum genç bir doktor hanım hem de baksana.
  6 -1 ... dertler derya olmus
 4. 4.
  gece nöbetindeki doktorlar çok agresif ve aşağılayıcı tavırlar sergiliyor genel olarak. belki bu hanım doktor da böyle bir tavır içerisinde hasta çocuğa yaklaşmış olabilir. zaten gece gece çocuğu yüzünden gerilen çomar anne de bu tavırların karşısında doktora saldırmış olabilir. sonuç olarak tamamen suçsuz bir taraf yok sadece daha suçlu taraf vardır olayda. zira işin içinde doktor varsa illaki bir aşağılama veya kötü davranma olayı vardır işin içinde.
  4 -9 ... eski bir ruya
 5. 5.
  Benim kuzene de urfada böyle çomarın biri saldırmıştı gerçi bizimki anasını skti döve döve acile soktu adamı.
  3 -1 ... flat head
 6. 6.
  Cahil halkla uğraşmak zor. Hem hizmet alıyorsun hem şımarıklık yapıyorsun. Serbest kalmalarıda şaşırtmamıştır. Hangi suç, şiddet ceza aldı ki bunlara ceza versinler. Bu adalet sisteminden bir halt olmaz. Böyle görgüsüzlerde iyice insanların tepesine biner.
  Edit: bir kere kadınların duruşunda bile şirretlik var yahu.
  5 -3 ... keyfinizinkahyasi
 7. 7.
  Olayı tek taraflı dinleyerek karar verilmemesi gereken olay.
  Şiddete tabiki karşıyız şiddet suçtur.
  Bazı şeyleri bizzat bizde görüyor ve yaşıyoruz. Aşşağılayıcı tavırlar takınan, ileri geri konuşan sağlık personelleride mevcut.
  Bence doktorlarada bu konuda eğitim verilmelidir.
  2 -4 ... zayice
 8. 7.
  biri bayansa digeri neden kadin amk?...

  t: bir kadinin bir kadina yapmamasi gereken kustahligi yapmasi durumu.

  onemli nokta ikisi de kadin.
  3 -1 ... garipbiadam
 9. 8.
  gurbetçi olması şaşırtmamıştır. bu aq ayilari yaşadığı ülkede kedi kesilir, adamin ağzina sıçarlar çünkü orda yanına bırakmazlar. gelirler burda ağa gibi takilmaya çalışırlar. istisnasiz hepsi böyle bu medeniyetten anlamayan ayilarin. sonra avrupa niye türk insanını sevmez. böyle dağ ayilarini kim neden sevsin ki. bunlari gören adam her turk'u böyle zannediyo.
  5 ... revy
 10. 9.
  Iyi de bize ne.
  -3 ... s h a k t a r v8