1. 1.
  sakarayanın en iyi okulu.
  1 ... plajhorrozu
 2. 2.
  turkiyede yer alan anadolu universitelerinden bir tanesi.
  2 -4 ... ümit
 3. 3.
  sakarya fen lisesiaçılmadan önceki sakaryanın en iyi okulu.
  ... tequila cup
 4. 4.
  sakaryanın en iyi okulu sıfatını sırasıyla önce figen sakallıoğlu anadolu lisesi'ne daha sonra sakarya fen lisesi'ne kaptırmış ama yine de son iki yılımı misafir öğrenci olarak *geçirmekten son derece keyif aldığım yakup hocasıyla meşhur anadolu lisesi.
  -1 ... cultureshock
 5. 5.
  hocaların zamanla gençleşmesiyle hiç bir değeri kalmamış lise. eskiden spor salonu kullanılmaması için vardı. sonradan parke yaptırıldı. efsane müdürü ibrahim uluç tur. yakup hoca nın dayağını yemeyen yktur. dünyayı tavaf etmek için de en sondaki kapısı açıktır. diğerlerinin üstünden atlanmasına da kızılır. eskiden hentbol da büyük başarılara imza atan takımı vardı. sonradan basketbol öne geçti.
  ... therion
 6. 6.
  hazırlık ve orta biri okuduğum, mükemmel bir kampüse sahip anadolu lisesi. çim saha, toprak saha, spor salonu, basket sahası bulunan sessiz şehrin gürültüsünden uzak bir okul. başlıbaşına bir üniversite kampüsü görünümündedir.
  ... vycell
 7. 7.
  orta ikinci sınıfı okuduğum güzel okul.. hep yemekhanesine imrenmişimdir.. bir de kantinine.. o zamanlar öğretmenler çok kaliteliydi.. hatta türkçe öğretmenimin basılı kitaplarını kitapçıda gördüğümde çok şaşırmıştım.. ders arasında sağolsun imzaladı..
  -1 ... inisiyatif7
 8. 8.
  çaycı ercan abisiyle, kantinci şamil abisiyle, yakup hocasıyla, köftesiyle, havuz arkası muhabbetleriyle size üniversitede yakalayamayacağınız bir ortam vaad ediyor. *
  1 -1 ... fatum
 9. 9.
  20 eylül okulların açılması ile 4 yıllık eğitimime başlayacağım okuldur. bu güzel okulu kazanmaktan dolayı çok mutlu olmamla beraber, daha çok çalışmam gerektiğinin farkındayım. çaycı ercan abi ve kantinci şamil abi ile iyi ilişkiler kuracağımdan eminim. *****
  3 -1 ... antiansiklopedi
 10. 10.
  eski havasından uzak olsada yeni neslin kampüsü ve adı için gitmek istediği okullardan bir tanesidir. Okulun simgelerinden sert müdür yardımcısı yakup hoca, kantinci şamil abi ve okulun en kıyak hocalarından Vecdi hocayı bünyesinde bulunduran okuldur.
  ... usooo