1. 1.
  zamanında itu'den koparak bagımsizligini elde etmis devlet universitesi.
  9 -2 ... vernon sullivan
 2. 2.
  müthiş göl manzarasına ve kampuse sahip olan bitmeyen inşaatlar yüzünden kampuste amelelerin dolaştığı iyi, hoş diyebileceğim üniversitemiz.
  7 -2 ... jikase
 3. 3.
  ülkücülerin ve nurcuların bolca bulunduğu bir ilim irfan yuvasıymış.bir başka benzeri (bkz: gazi üniversitesi) dir.
  10 -3 ... say
 4. 4.
  siyaset meydanındaki siyah mantolulara aldanarak degerlendirilmemesi gereken üniversitemiz *
  9 ... dygjoe
 5. 5.
  bahar şenliklerini sabırsızlıkla ve merakla beklediğimiz üniversite.
  2 ... muru3xi
 6. 6.
  tek güzelliği istanbula mesafesi 1 saat olan üniversite
  8 -3 ... karpuzkabugu
 7. 7.
  Ülkücü ve tarikatcısıyla adini kirleten üniversite. Dügün salonu gibi kocaman bi kafeteryası vardır. Durak cafeside concon tiplerin bulundugu bir yerdir. Her seyine ragmen sevdigim alıstıgım bi sehrin universitesi
  3 -1 ... divanedestan
 8. 8.
  Bilip bilmeden yorum yapılmaması gereken türkiyenin en harika kampüslerinden birine sahip üniversite. Bu sene itibari ile kampüsünün her bir yanında kablosuz internetide mevcuttur.
  4 -4 ... eurasia
 9. 9.
  bilişim ağı en gelişmiş olan, uzaktan eğitim imkanı sunan üniversite. eğtim kadrosunda boynuz tokuşturan hocalar bulunduran, muhteşem kampüsünde kendizi ilk zamanlar böyle tipler arasında azınlıkta hissedeceğiniz lakin zamanla alışacağınız üniverstedir. bu sene bahar şenliklerine deja vu ve kargo grubunun * geleceği okulum.
  4 -1 ... esneyenahtapot
 10. 10.
  kampüs içinde otlayan koyunlarının meşhurluğunun yanında tepişen cigslerinin olması büyük bir buluşmadır.farkımız tarzımızda deselerde onlar kolpa tımbırland ve levi'slarıyla cok mutlu görünüyolar.neyse bunlar kendini kandırıyor.kısacası ortam bos eğlen coş...*
  3 -3 ... közübitmişnargile