bugün

sakallı kadından daha makbul olandır.
Kirli sakal her ortam ve koşulda kullanılabiliyor ve üstelik hemen hemen her erkeğe de yakışıyor. Uzun sakal için aynısını söylemek pek mümkün değil. Bağzıları ışid militanı gibi oluyor.
benim gibi sakalı kızıl olanlara da bunu demeni yakıştıramadım.
2- 3 günlük kirli sakal çekici geliyor bana bence.
(img:#1920380)
Devlet-i aliye dizilerinden sonra sayıları hızla artan erkekler. Bu kategoriye mensubum. Sakal hikayem dizilerden evvel başladı. Her sakal çeşidinin kendince siyasi ve sosyolojik bir referansı vardır. Fransızlar atasözü der ki: her gördüğün sakallıyı deden sanma. Sakal diyerek geçmeyelim, ki Suret üstünde belirteç görevi gören ideolojik bir muhtıradır.
görsel
Kıvır kıvır sakallarım, hepinizi selamlarım.
Yıllardır sakallıyım canım sıkılınca sakalımı çekiştirmek dışında bir işe yaradığını görmedim, duymadım!
Kıl uzatıp sakalım var diyenler çıksın kasıyor.
Kadın sırf sakallı erkek lafından şevke geldi, kadının abazanı da hiç çekilmiyor.
hah iste o benim.
vajinası mantarlı kadından iyidir. seksten sekse traş olan kadınlardan daha az sakalım var.
Sık sık nargile içerler ve köz isterler.
aşık olunansa bu er kişi, her bir kökü diş ve dil darbeleriyle sevilesi, ısırılası erkek.
hepsine iyi akşamlar.
tamamen üşengeçlik, yalnız bu sakallarla kadıköy'de allahu akbar diye bağırıp koşsam el kaide diye altına sıçar kamiller.
tanrı sakallı, yoksul, eksik dişli erkekleri korusun.
ingiltere Kraliçesi 1.Elizabeth sakaldan o kadar çok nefret ederdi ki erkeklere sakal vergisi çıkarmıştır.
zaman zaman öpüşmek istediğim erkeklerdir.
bu kadar kız yanılıyor olamaz oğlum kesin bir şey var.
en çok beğenilen erkeklerdir.

bu da ispatı:

görsel
sakalsız erkek olmaz zaten.
çok şaşırtıcı derecede benimdir.
18282919179302 adım öndedir.