1. 1.
    uzayan sakalları kesmektir.
    ... 1352389
  2. 2.
    erkek kişisi için kendini çıplak hissetmeye neden olandır.

uzun süredir sakalları kesmemiş iseniz aynaya yabancı olmaktır. 2 saat içinde uyum sürecine geçilip 'ah ulan keşke kesmeseydim2 dedirtebilir.

kadın kişisi için ise, sıhhatler olsun diye sırtının sıvazlanmasına neden olandır.

bu işlemi erkeklerden daha çok gerçekleştirirler ancak onlarınki mecburiyet dahilinde değildir.
    1 ... squirtlesquad
  3. 3.
    güzel bir duygu değildir çünki sen o sakalı keserken suratın acır kestikten sonra suratın yanar ulan donunu kaybetmiş pamuk prenses gibi olur yüzün habire kızarır.
    ... hayvan cafer
  4. 4.
    yeryüzüne 2. güneş gibi doğmaktır.
    hele ki beyaz teniniz varsa, parıldak parıldak ışıklar saçarak yürümek demektir.
    ... linc
  5. 5.
    kadınlarının sıkıntıdan saç boyamaya kalkışmasına tepki olarak erkek kısmının sakallarıyla boğuşması durumudur. ya yakışan modeli bulamamıştır yada dur ulan bugün bir edward norton olayım. dur dur johnny depp mi olsam diyerekten çeşitli modellere girişme eğilimidir.
    ... bihabergecenyillar
  6. 6.
    Her yaptığımda bir süre aynaya bakamamamla geçen süreyi beraberinde getiren eylem.
    3 ... fred flintstone
  7. 7.
    bir erkegin hayati boyunca en az 10 farkli sekilde sakal trasi oldugunu biliyor muydunuz kizlar. isimiz zor.
    1 ... heisenburger
  8. 8.
    bebek suratımın ortaya çıkmasını sağlamıştır.
    ... monte carlo kontu
  9. 9.
    sakalları bayahı uzatmıştım radikal bir karar alıp kökten kazıdım. 15 yaş gençleştim bebek gibi hissediyorum kendimi.
    1 -3 ... antipkkhdpkkantiakpkk
  10. 10.
    Back to The future resmen.
    1 ... hilmijem