1. 1.
    uzun haliyle sakallı hocaların sürekli cinsel konuşmalarının gündemde olması olacakken ancak karakter sınılamasına takılması hasebi ile oluşan başlık.

bu tür hocalar genelde her konuda bilgi sahibi olduğu gibi konuşma yeteneğide gösterirler. ancak konuya biraz daha farklı bir açıdan yaklaşmakta fayda var. sosyal medyada sakallı hocaların konuşmalarının tamamı değil, sadece ilgili kısım paylaşılması ve paylaşan kişinin yönlendirmesi ile yurdum inanının dinlemeden, okumadan ve tabii izlemeden yorum yapması sonucu algı normal olarak büyüyor.

bu tür hocalar içinde yetiştiği ve almış olduğu eğitim ile sorulan sorulara yanıt vermektedir. bir din hocasına soru sorulduğunda bir ürolog yada bir seksolog gibi cevap vermesini bekleyemeyiz. her ne kadar sakallı hocalar bu tür konulara cevap verme konusunda kendilerini yetkin ve muhatap alınacak makam olarak görüp verdiği yanıtlarla bokunu çıkarsa da bir kısım takiyecilerin ve bir kısım liboşların da algı operasyonlarına kurban gittiği doğrudur.
    2 -4 ... bilginturk
  2. 2.
    cinsellikle ilgili konuşmaları cımbızla çekilerek bulunduğu için öyle sanılması gayet doğal.
    3 -4 ... orgazm kazim
  3. 3.
    islama en büyük zarar veren zayıf nokta hep kadınlar ve cinsellik olmuştur.

add it: bu benim tespitim değil. eski bir islam alimi buna yakın bir şey söylemiş. uzun zaman önce okuduğum ve o anda okurken demek hep böyleymiş diye düşündürten tespit.
    1 -1 ... deepsees
  4. 4.
    solcuların türlü türlü aforizmalar üretmesine sebep olmuş.

ne kafa s*ktiniz ulan. adamlar kendilerine sorulan yüzlerce soruya cevap veriyor, insanlara faydalı olmak bağlamında bildiklerini anlatmaya çalışıyorlar.

kafası büllüğünden başka bir şeye basmayan solcular ise bu soruların arasından cinsellikle ilgili olanları cımbızlayıp kafayı onlara takıyorlar.

akabinde ise , "hocaların aklı fikri cinsellikte" düşüncesine kapılıp sosyal medyada bu düşüncelerini dillendirip sonunda kendileri de bu duruma yürekten inanıyor.

uzun lafın kısası; o sizin düşünceniz, dünya hayatını yeyip, içip, sevişmek olarak algılayan mal sürüleri.
    2 -4 ... frktmz krds frktmz
  5. 5.
    madem sakallılar sadece kendilerine yöneltilen soruları cevaplıyorlar, o halde yöneltilen soruların sürekli cinsellik üzerine olması malum birtakım kimselerin aklının hep bel altına çalıştığını gösterir.
    4 ... caranthir
  6. 6.
    her ne kadar sevmesem de kot pantolon konuşmasında dr ihsan şenocak'a hak verdim. tekrar ediyorum, kendisini işlemiş olduğum küfür, dedikodu, kopya çekme gibi günahlarım kadar sevmiyorum ama adamın bazı söylemlerinde hak buluyorum. biz kendi (inananlar için söylüyorum) inancımızın istesek de istemesek de bir yerde temsilcisi olan bu imam efendileri linçlersek, yani imam yellenirse cemaat sıçar mantığı, başkası da gelir yorum yapar. kavga gürültü aile içinde kalmalı.
    ... bilginturk