1. 1.
  kendini tanıyamaz, bu kim amk der.
  2 ... baba24
 2. 2.
  acınası durumdur. askerde hergün traş olmaktan yüzü japon köselesine dönen adamın askerden geldikten sonra sadece makinayla traş olmasıdır. aradan geçen aylar aylar sonra sıcak bir yaz günü, sabahın köründe yüze jilet vurulur, surat kan revan içerisindedir.
  scorpi10 arabasına atlar ve şehirler arası yolculuğa başlar. mevzu kız isteme olunca düşünceler vesveseler falan kafada o yol zaten bitmez. arabanın sol camından araba içine vuran güneş, zaten ters çıkan sarı kızıl sakalları alev alev yakmaktadır. surat cillop gibi ortaya çıkmış, asilik ve aslanlık yerini iyi aile çocuğu bir koyun a bırakmıştır. resmen amele yanığı modunda varılmak istenen şehre ulaşılmıştır. ibretliktir.
  2 -1 ... ulumod
 3. 3.
  kaşıntı ve sivilceleri görünce üzülürsünüz, sakalınızı neden kestiğinizi sorarlar.
  1 ... viva la raza
 4. 4.
  vefatla eşdeğerdir.
  ... ever
 5. 5.
  bıyıklı adamın bıyıksız ilk gününden daha acınası durumda olmadığını düşünerek kendi haline şüketmesi gerektiğini düşünmesi gereken yazar.
  ... yuges
 6. 6.
  -ahmet ne bu hal lan?
  -ne var olum halimde
  -götüme benzemişsin
  -siktir! olum git sen ben bugün gelmiyorum.
  2 ... kafabimillon
 7. 7.
  insana kendini çıplak gibi hissettirir. 2 hafta aynalardan kaçılır. Aynayla karşılaşılınca kim lan bu tipini siktiğim tepkisi verilmesi anlayışla karşılanmalıdır. Birde üniye derslere gittiğinizde götüm götüm gülen tipler vardır onlarda cabası.
  1 ... mbks
 8. 8.
  yüzünüzün hiç bu kadar üşümediğini farkettiğiniz gündür.
  1 ... stackoverflov
 9. 9.
  Bayramlarda sıklıkla yaşadığım gundur. Çıplak hissi verir.
  ... kara kelle
 10. 10.
  kıçını açmış gibi hissedeceği parıl parıl parlayacağı gündür.
  1 ... ilknurdurmaz