1. 1.
    Çıkıyor ama çok az ve seyrek sık çıkması için ne yapabilirim abilerim taktik, sarımsak sürmeyi düşünüyorum işe yarar mı.
    T: sakalı cikmayanlara önerilerdir.

Edit: neden açık eksiliyorsunuz bir açıklama bekliyorum.
    4 -13 ... o rus bu rus
  2. 2.
    düzgün kıl kökleri olan bir beden ile yeniden doğ.
    4 ... uzay muhtari
  3. 2.
    Keşke benim de çıkmasa dedirtendir. Her allahın günü traş olmaktan nefret ediyorum.
    1 ... ktm li aynasiz
  4. 3.
    yumurta akı ile sarısını ayır .
    2 ... tuiran kouma
  5. 4.
    tatlı badem yağı ile masaj yap cildine.
    1 ... potansiyel amele 2
  6. 5.
    En geride popondan çıkan kıllar olsun, sağ yanakta sol koldan alınmış kıllar, sol yanakta sağdan alınmış kıllara dikkat etmelisin; ters ayakla etkili olabilirler içeri kat ederler geriden gelen göt kıllarının önü açılır.

Kabaca kale tüylere emanet,
    savunmada göt kılları 4 lü bir hat oluştursun.
    orta sahanın sağında sol koldan alınan kıllar (çünkü ters ayakla içe kat etsinler ve daha çok kıllansınlar)
    ortanın solunda ise sağ koldan alınan kıllar robben gibi ribery gibi olacak bunlar bana güven.
    ileri de ise ense kıllarını berbere aldır onları kullan, ense kılları araya atılan toplara hareketlenir, iyi de ayağa oynar.

(bkz: Taktik)
    1 -1 ... eraslan5
  7. 5.
    bol bol tıraş ol, mümkünse berberde ustura ile ayda en az 4 sefer tıraş olmaya çalış. kıl köklerin adam gibiyse eninde sonunda sakalların çıkar ama kıl kökü yoksa, ne yaparsan yap olmaz o iş.

ayrıca askere gitmeden önce gür sakalları olmasını kimse istemesin, günde 2 kere tıraş olmak hiç keyifli değil.
    ... keshberfo
  8. 6.
    Derdin mi yok kardeşim alah askina ne gzuel işte. Allah vermiş bir nimet kıymetini bil .
    ... ayinyirmialtisiidi
  9. 7.
    Daha iyi ya.. her gün tıraş olman gereken bir işe girdiğinde anlarsın ancak ne demek istediğimi.
    ... yalniz olmiycem dimi
  10. 8.
    yıka, ıslat
    ... binickolmaz