1. 1.
  uludağ üniversitesinde görevli yrd. doç.'tur.
  muhasebe derslerine girmekte olan sait hoca dersi anlatışı ile, öğrencilerle olan diyaloğu ile ve ders sonunda her türlü sıkıntınızda yardımcı olmaya çalışması ile okulun en değerli hocalarından bir tanesi olduğunu göstermektedir.

  dersi geçmek için değil, ilerde neden lazım olacağını bilerek ona göre bir hedef belirlenmesi gerektiğini en güzel şekilde ifade eder. *
  1 ... secret1907
 2. 2.
  ders de lazım olanı anlatır. ümit gücenme gibi suyunun suyunu anlatıp mal gibi bırakaz öğrencileri. saygılar sevgili hocam...
  2 ... bedelsiz vatandas
 3. 3.
  iyi bir ders anlatışı ve öğrenci dostu olmasına rağmen şükrü dokur'A göre sınavı zordur. ha şükrü hoca da bildiğin çok kolay soruyor, sait hoca'nın soruları idealdir kanımca.
  3 -1 ... pseco
 4. 4.
  uludağ üniversitesi işletme bölümü mezunu aynı üniversitede yüksek lisans ve doktora yapmıştır.uzmanlık alanı muhasebe ve finansman bilim dalıdır. doç.dr. olarak uludağ üniversitesinde öğretim üyeliği yapmaktadır.çok iyi bir insan ve hocadır.yüksek lisans tezi spk tarafından bastırılmıştır.
  1 ... tidy
 5. 5.
  kendisinden muhasebe1 dersini alıyorsanız şanslı olacağınız hocadır. hatta birde onun ardından muhasebe2'yi denk getirebilirseniz tadından yenmez. dersi hakkını vererek anlatır, dikkatle dersi takip ettiğinizde gerçekten muhasebeyi beyninize ve hatta ruhunuza işler. iyi niyetiyle de dikkatleri çeker. sınavı zordur evet ama öğrettiğini sorar, öğrenciye lazım olacak konuları üzerine basa basa anlatır ve sınavındada sorar.
  3 ... cryptic water
 6. 6.
  Kanımca üniversitenin en değerli hocasıdır. Öğrenciyi sıkmadan ders anlatır. Sınavı zor falan değildir anlatamayıp kolay soran hocalara nazaran size çok şey katacak bir hocadır. Son dersleri excel'de işlemesinden ötürü excel bile öğretebilmiştir. Seçiniz seçtiriniz.
  ... psychowitch
 7. 7.
  dünyanın en gereksiz ders anlatan hocası. karınca duası boyutunda yazıları tahtaya yansıtarak öğrencileri kör etmiştir ve derste bir şeyler öğrenememelerinden dolayı dersleri boşlamalarını sağlamıştır. kendisine en içten dileklerimi(!) yolluyorum.

  (bkz: abv)
  ... lyra