bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 24.
    Ahaha ya bunu taaaaa öğlen okudum ama kafam anca şarz etti. Lan sen ciddi misin ya asdddfsffd.

Kahkaha attırmıştır.
    -1 ... posetgibiposet
  2. 23.
    Bu kızı savunanlar ya da kızı ezik gibi görenler/göstermeye çalışanlar neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum ama bunun adı cehalettir.

Bilmiyorsa susar, biliyormuş gibi artistlik yapmaz insan.

Kürk mantolu Madonna olayı ile bunun hiçbir farkı yok.

Birilerine sürekli magdurmuş gibi davranıp korumaya çalışmaktan vazgeçmek lazım kanımca.
    3 -2 ... imla
  3. 22.
    bugün arkadaşımın izlettirdiği videodaki repliğimsi. gerçekten cahil ve mal bir nesil geliyor. Allah sonumuzu hayır etsin.
    2 -1 ... gethere
  4. 21.
    zihnim bile ister istemez başlığı "adana limanının sansürsüz pozu" tadında sanıp otomatik typo düzeltme yapıyor, o derece masum bir gaf.
    ... veli demir lenin
  5. 20.
    bu muhabbetin üstünden espiri sıçmaya çalışanların iq su 50 falandır.
    kız diğer salaklar gibi makyaj videosu çekmemiş kitap gösteriyor.
    3 -4 ... adrian monk
  6. 19.
    kız daha yeni yeni öğreniyor olabilir ayrıca eğer gerçekten edebiyata merakı varsa sonunda hepimizden daha iyi bir okuyucu olacaktır ancak şimdilik yaptığının da komik olduğu gerçeği inkar edilemez skdjdj.

recaizade mahmut'un ekrem kitabını hep beğendim. arabaları çok severdi.
    3 ... her airness
  7. 18.
    adında da anlaşılacağı üzere bir aşk romanıdır.

(bkz: abayı yakmak)
    3 ... bedreddin
  8. 17.
    kıt aklınızla gaf yapan ergen eleştirisi yapıyorsunuz sait faik'in, abasıyanık dahil beş eserini gugıla danışmadan sayamazsınız. evet kız tanımıyo ee ne olmuş?
    1 -2 ... sn eyjafjallajokull
  9. 16.
    --spoiler--
    safiye ile faik kitap mı çıkarmış?
    --spoiler--

70 yaşına merdiven dayamış, ana kanallardan birinde magazin programı sunup binlerce lirayı cukkalayan teyze "kürk mantolu madonna, madonna nın hayatını anlatıyor" diyorsa, genç bir kızın da böyle bir yanlış yapması çok ilginç değil.
    2 ... bugun variz yarin yokuz
  10. 15.
    hayatta olsaydı bu olaya, bu küçük çocuğa bakıp sevgiyle gülümserdi.
    8 ... the outsider