bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Ergen bir hanım kızımızın hayatında hiç sait faik abasıyanık diye bir yazar duymamış olmasından kaynaklanan komik gafı.

Bu da benden olsun:

(bkz: kurukahveci mehmet in efendi kahvesi)

Video:

https://mobile.twitter.co...s/963411225525850112?s=03
    4 -2 ... fadimenin dugununde halay basi
  2. 2.
    Bilmiyor olabilir, bence üzerine gidilmesini veya dalga geçilmesini gerektirecek bir durum yok. En azından Türk edebiyatını katleden saçma sapan kitapları okumaktansa değerli bir yazarımızın kitabını okumaya değer görüp almış. Böyle dalga geçerek hevesini kırmayıp tebrik etmek gerekiyor. Sonuçta hiç kimse annesinin karnından sait faik abasıyanık'ı bilerek doğmuyor. Biraz da kitabın kapak tasarımı yüzünden öyle zannetmiş, olur öyle şeyler.

Edit: Linç kültürünüze alet ettiğiniz insan henüz çocuk farkında mısınız? Hayır bu kadar tepkiyi hakedecek ne yapmış ben onu da anlamadım. Bildiğiniz bir konu var ya hemen aşağılama küçük görme moduna giriyorsunuz. Başkalarını cahillikle suçluyorsunuz oysa sizin yaptıklarınız tipik cahil davranışları. Her şeyi geçtim bu çocuğun ileride bu olay yüzünden yaşayabileceği psikolojik problemleri düşünün bari. Çok şey değil, biraz insan olun yeter.
    14 -5 ... darulmihen
  3. 3.
    kürt mantolu madonna kitabında madonna'nın hayatının anlatıldığını da duymuştuk bir zaman.

sevmiyorum. işte bunları sevmiyorum.
    5 -2 ... mb isimli cocugun hatiralari
  4. 4.
    Bolmoyor olobolor bonco ozorono godolmosono gorok yok. Muş muş...

Böyle böyle cahilleşiyoruz işte. biri de çıkar kürk mantolu Madonna kitabını madonnayı anlatıyor sanar.
    2 -2 ... corduroy
  5. 5.
    (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)

sait faik in abasıyanık kitabı
    9 -1 ... kazangap
  6. 6.
    Mahir ünsal’ın eriş kitabı.
    Ümit yaşar’ın oğuzcan kitabı.
    ihsan oktay’ın anar kitabı.

Beni durdurun.
    1 -7 ... retrosefalik
  7. 7.
    melih cevdet'in anday kitabı.
    -2 ... tabilanmanyak
  8. 8.
    ihsan oktay'ın "anar" isimli kitabına ara vermiş sözlüğe bakarken gördüğüm ve en kısa zamanda okuyacağım kitap.
    2 -1 ... karacaoglan
  9. 9.
    Bilmemekten doğan Komik bir yanlışlık var ortada, gülün geçin. Siz dalga geçmek için bilmem kimin bilmem ne kitabı diye şaka yapınca komik olmuyor. Zorlamayın.
    2 -1 ... helena ravenclaw
  10. 10.
    Bugünkü Ahmet Hakan'ın 'çoşkun'başlıklı köşe yazısı kadar komik.
    1 -3 ... ybkg