bugün

sözlüğün hayırlı bir işe vesile olmasıdır.

buyrun efendim. bekar hayatı zor geliyormuş. evlendirelim, başı göğe ersin bu yazarımızın.
istanbul'da yalnızlık adlı eserinden sonra başlatılan kampanya.
--spoiler--
yalnızlıkların en afilisi...

davulun sesi misali, bilmeyene uzaktan hoş gelen ve fakat aslında hiç de kolay olmayan bir durumdur.
her şey iki katı zordur, her ne kadar 'bekar adam her yerde her şekilde yaşar' düşüncesi bizim toplumuzda ağır bassa da, istanbul gibi bir yerde aile hayatından yoksun olmak, birçok şeyi alıp götürür.

(bkz: pencereden kar geliyor)
--spoiler--

şimdiden kendisi için annemin eş bulma konusunda kadrolu arkadaşlarını aradığım ve en ucundan dahil olduğum kampanyadır.

(bkz: saipsizler yalnız kalmasın)
(bkz: olum bak mesaj falan atıyolar yapmayın lan)
(bkz: kendi düşen ağlamaz)*
(bkz: e peki madem napalım)
(bkz: 90 60 190 olsun) *
(bkz: atma saipsiz sözlük kardeşiyiz)
--spoiler--
zekeriya beyaz tenli kıvırcık ali saçlı kızların müracaat etmesi rica olunur...
--spoiler--
düğün masrafları sözlük reklamlarından karşılanıp resmi nikahı rosava imam nikahını ihlsözlük'ten gelcek olan imam-rap grubu kıyacak.

düğün sanatçısı olarak da ismail yk ile anlaşırım ben tanıdıklar var ucuza hallederiz.

kız bulma konusunu bu kadar adam halledersiniz herhalde. ben direk düğün organizasyonuna başlıyorum.
--spoiler--
"kaşlı, gözlü, döşü kıllı olsun, karizmatik olsun"
--spoiler--
düğünde tam altın takmayanları sözlük olarak ıslak odunla kovalayacağımız kampanyadır. ona göre.
çamaşır makinasını bizzat sırtlayıp getirerek katılacağım kampanyadır.
saipsiz e naznaz dan 5+1.

ayrıca izzet' e noldu?
(bkz: kaynanasından filipis televizyon)
(bkz: izzet altınmeşe ile ilişkisi var)
(bkz: hollanda gay nikahı)

toptan yolculuğa çıkılacak iştir.

toparlan sözlük hollanda'ya gezi var.
saipsiz'in artık saipli olacağı kampanyadır. düğün salonu masrafları grotesquee ve ben tarafından karşılanacaktır. yazar bacılarımızın başvurularını beklemekteyiz.
bir nevi sosyal sorumluluk projesidir.sonuçları kestirmek mümkün... abaza şenliği gibi bişey olur heralde
herşeyin bedavaya geldiği kampanya. ohh valla.
lan olum beni de evlendirin lan. ühühühüüü.
annemin arkadaşları tarafından gelin adaylarının şimdiden bulunduğu kampanyadır. hangisini isterse onu alacağızdır saipsiz'e. pazarlıklar sonucu kilosu kadar altın geleneğini bozdum. hadi bakalım.

http://img164.imageshack....23577802117991801rs2.jpg/

düğün salonu işini hallettik kafes'le. krallara layık yapacağız düğünü.

görsel

kendisi için masraftan kaçınmayıp gerçek kahtalı mıçı'yı bile getireceğiz.

görsel

gerdeğe götürürken ayrı ayrı arabalarla götüreceğiz ki saipsiz rahat durmaz, araba kirlenmesin, kiralık lan arabalar.

görsel

ehh be saipsiz, daha ne istiyosun?
(bkz: çöpçatan sözlük)
ve bunların üzerine de evlenmeyi kabul etmez ise cavit ile sözlükten seçeceğimiz başka bir yazarı'da gelinin yanında eşantiyon olarak sunucaz.

(bkz: eşşek kadar adam oldun evlen artık)
başlık parası biriktirmeye başlıyak sözlük ahalisi olarak. haydi pamuk eller cebe kampanyasını beraberinde yürütelim.
(bkz: o sahipsiz ben varmam).
(bkz: sözlük saipsize karı bul allahsız)
-hacı süper bi fikrim geldi
+söyle hacı hemen uygulayalım
-şimdi ben sana sözlükte saipsiz'e kız bulalım diye başlık açacam
+eeee
-sen de beni ayarlayacağımız kızın ortamına sokacan
+sonuç olarak ikimiz de abazanlıktan kurtulacaz
-hayy yaşşaaaaa.

not:eminim ki bi kaç gerizekalı kız bulunacaktır fakat gerizekalı olması sorun değildir önemli olan işlevidir.
güncel Önemli Başlıklar