bugün

ülkesindeki mimari yapıları araştırmaya giden mimarlık okuyan müslüman öğrencidir.
gerçek islam inancında yeri olmayan, türbe ziyaretlerine pek meraklı insanlardan farklı olmayan insandır.
(bkz: arkeoloji müzesini gezdim paganist oldum)
bağnaz, örümcek kafalı olmayan biri . oranın da tanrının evinin olduğunu bilen bir insan. *
resim çektirenleri bile vardır ki onların cezasını derilerinin yüzülmesidir. bu cezayı uygulayacak kişi pipimden başlasın.
kiliseye giderek dinden çıkılmaz hele bir hoşgörü dini olan müslümanlıkktan hiç çıkılmaz; gitsin,görsün,gezsin iyidir. kendi dini dışında ve kilise mimarisi hakkında bilgi sahibi olabilme şansına sahip müslümandır o.
bahçedeki heykelin üstüne çıkıp kendi gibi yavşak arkadaşlarına fotoğraf çektiren yavşak olabilir yada içerdeki mumları söndüren başka bir yavşak olabilir.
dinden çıkmak bu kadar basit mi? din girilip çıkılan birşeyse turnike konsun kardeşim dedirten bir yaklaşımdır.
(bkz: fetva makamı olarak sözlüğü kullanmak)
dinine bağlı görünen ama gerçekleri bilmeyen müslüman söylemidir.yanlıştır.insanlar gezip görebilirler. o,oralara giden insanların sorunudur.dinden çıkarlar veya çıkmazlar bize ne ki??? hesabını sen mi vereceksin denilesi durumdur... ayrıca aptes ne lan ? sakın abdest olmasın ??

+ osman nitting aptes aldın mı hacı?
- yok abi ben abdest aldım onu bilmiyorum yeni bir şey mi?
efendim, gidip gezin demiyorum ancak kliseye gitmek, görmek insanı dinden çıkarmaz fakat bir insana sen kiliseye gittin dinden çıktın demek insanı dinden çıkarabilir. dini konularda konuşacaksanız kelimelerinizi dikkatli seçin.
http://www.youtube.com/watch?v=eihaXCJEOnM
mavi camii'yi ziyaret eden hıristiyan hemen islama mı inkilab ediyor ? hamama giren göbektaşı mı oluyor ? ormana girdin de sadettin teksoy mu oldun ne oldu sana? keşke öyle kolay olsa. sokar sokar çıkarırdık. *
merak etmiş ve gezmek istemiş müslüman insandır. gayet doğal.

(bkz: hoş gelmiş güzel insan)*
bir an önce aptes (bkz: o ne lan) alıp camiye gitmesi gereken müslümandır.
kilise gezen birinin dinden cikacagini neye dayanarak soyledigini anlayamadigim bir yazarin urunudur.
(adada belli gunlerde ziyaretci akinina ugrayan meryem ana kilisesi, bilindigi uzere turistik bir gezi masumiyetini astigindan oraya giden muslumanlari kesinlikle onaylamaiyorum) ama; neden hristyan oldugunu ya da dinden ciktigini merak etmekteyim.
"ameller niyetlere goredir" degil midir?
sözüm ona müslümanım diye geçinen, müslümanlığın m sinden bihaber olan, kendini diyanet işleri başkanlığı fetvadan sorumlu müsteşar yardımcısı zannedip; camiye belki ömründe bir defa girmemiş olup da, müslümanların kilise ziyaretini "dinden çıkma" olarak addeden zevata mensup bir yazarın müslümanlık algısı.
(bkz: at gözlüğü)
(bkz: akil sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
(bkz: ateş)
(bkz: toprak)
(bkz: su)
(bkz: tahta) tahta tabi noldu zoruna mı gitti ?
Bu nasıl nir boş kafalılıktır cümlesi cuk diye otururdu ama hakaret içerdiği için yazmayacağım. Sizi sayıyla mı gönderiyorlar azizim?
(bkz: Abdülrezzak bey Bu malın barkodu yok)
saint antuan kilisesi ni ziyaret eden müslüman olmaktan ileri gidemeyecek kişidir, ancak; sultan ahmet i gezen turistlerin müslüman olduğunu zanneden kimi kişiler, saint antuan kilisesini ziyaret eden müslümanları da hristiyan ilan edebilirler.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)

edit: gittim, giderim, gideceğim.
müslümanların kilise ziyaret etmelerine dair bir yasak bulunmadığından gezmeyi seven müslümandır.

ha ortamdan etkilenip koşa koşa vaftiz edecek papaz ararsa orası ayrı.
istiklal caddesinde, st. antuan kilisesinin yerinde çorbacı olsa gidilir afedersin. yeri güzel abi, uğrak mekan.
Muhtemelen bu insanlardır:
http://www.youtube.com/watch?v=d4_0TdE1WCE
Ama müslüman oldukları için almıyorlar sanırım kiliseye. Zira arkadaşlar hristiyan falan olur neme lazım?
ben : Baba bugün kiliseye gittik arkadaşlarla
babam : Senelerdir götümü yırtıyorum bi cuma ya gitmedin eşşolusu kilise kilise dolaşıyon
ben : Ama turistik mekan...
babam :Sultanahmet turistik değil mi puşt!!!
ben : sanada bişey denmiyo baba yarın hacca gidiyorum sus...
https://youtu.be/zQg1fjJ48kY

gözlerimden yaş geliyor yaaş.