1. 1.
    şaşılacak bir şey değildir. imam gazali de kendilerini tekfir etmişti. siz bakmayın şimdinin şeriatçılarının ibni sina'yı, farabi'yi, biruni'yi sahiplenmesine... sebebi "yobazlar sebebiyle islam aleminde bilim gelişmedi" haklı ithamına yanıt verme derdine düşmeleridir.

    malum bunlar yunus emre'ye de sahip çıkar görünürler... ne ki gözü dönmüş insanlık düşmanları oldukları yönündeki haklı ithamları perdelemek için. fakat akp döneminde yunus emre'nin okul kitaplarına konulan şiirinin sansürlendiğini hepimiz biliyoruz.

    yobaz kafa hep aynıdır. islam dünyasında pozitif bilimler alanında nobel alan kişi kişiden biri olan prof. abdüsselam da, nükleer programlarını kendisine borçlu oldukları halde, kadıyani mezhebinden olduğu için pakistan'da tukaka edilmiş, sonunda memleketini terk etmek zorunda kalmıştı.

    bu arada müşrikin hası, yazdığı "sayıklamaların" kendisi yazmadığını, onların kaynağının levh-i mahfuz olduğunu, oradan ilham (vahiy anlayın) yoluyla "yazdırıldığını" iddia eden, raporlu akıl hastası, sahte peygamber said-i kürdi'dir.
    ... rumeli71