1. 1.
    --spoiler--
    Bu hâle yedi-sekiz kişi pek çok hayret ettik. Bu işi de bir fâl-i hayr addettik. "Fesübhânallah," dedik.
    --spoiler--

kafa buluyorlar bunlar lan...
    8 -6 ... darius ve krezus reloaded
  2. 2.
    şeyh uçmaz mürit uçurtur.
    vay amısına sayın dinliyiciler.
    6 -3 ... faso aga
  3. 3.
    olayın aslı şu da olabilir.

bir gün ben, said bir de nursi oturuyorduk. said'in ve nursi'nin canı çok sıkılmış. ben de dedim ki hadi siz birleşin. birden bir mucize oldu ve birleştiler. meğer beni kandırıyorlarmış biz iki insanız diye. herneyse ben tabi bu çok enteresan anı ölümsüzleştirmek ve not almak istedim. hemen etrafımdaki kalemlerden birini aldım yazmaya başladım. yazıyı bitirdğimde bir başlık atmam gerekiyordu fakat kırmızı mürekkebin olmadığını farkettim. hemen said nursi'ye söyledim. bir anda abraa kadabra dedi ve kırmızıya döndü mürekkep. yemin ederim.

sonra da başlığı attım.
    3 -4 ... iseyerek gunesi sonduren adam
  4. 4.
    subhanallah kardeşim ibretlik bir paylaşım
    4 ... kafasiguzelsanatlarfakultesi
  5. 5.
    (bkz: sen de bunu yedin)
    4 -1 ... bleedingmoon
  6. 6.
    yalanın kuyruklusudur.
    3 -1 ... hard rocks
  7. 7.
    (bkz: bediüzzaman said nursi nin kerametleri)
    1 -1 ... manuel calavera
  8. 8.
    Biraz daha zorlasa said nursi'yi peygamber ilan edecek zihniyetlerin uydurduğu uyduruktur. Said nursi islam aleminde değer gören bir şahıstır. Fakat bu onun kerametlere sahip olduğu anlamına gelmez.

Eğer mürekkep siyahtan kırmızıya dönüştüyse bu said nursi'nin kerameti değil Allah'ın hikmetidir.
    1 -1 ... thechngr
  9. 9.
    ayrıca renklilerle beyazları aynı suda yıkadığı söylenir, o zamanda üstelik. sübhanallah.
    5 -2 ... sinirlenmicem
  10. 10.
    bu durumda david copperfield üstad-ı azamdır ve ona şüphesiz biat etmek gerekir.
    2 -2 ... i n f o r m a t i o n