1. 1.
    * 70 yamalı cübbe
    * cızlavet marka bir çift lastik
    * dört sefer taşı
    * bir adet tencere
    * bir tane küçük çaydanlık
    * bir adet kırık gözlük
    * bir adet eski çarşaf
    * bir eski frenk gömleği
    * bir tane eski iç gömlek
    * bir tane sarık
    * bir havlu
    * bir hırka
    * üç tane bardak

said nursi nin mal varlığı
    5 -9 ... ismet1994
  2. 2.
    Ayrıca Kürt milliyetçiliği. Şeyh Sait'in bir sonraki varyasyonu Sait'tir.
    6 -6 ... yeralti sakini
  3. 3.
    Şu peygambercilik oynayanların peşinden gitmeyi bırakın.
    5 -4 ... yok herif
  4. 4.
    bir adet.

(bkz: melekler radyosu)
    1 -2 ... caranthir
  5. 5.
    bir hayli ebleh müridi vardı.
    3 -2 ... rumeli71
  6. 6.
    sözlükte bol miktarda bulunan mal varlığıdır.
    2 -2 ... eddie gluskin
  7. 7.
    (bkz: anan)

said nursî bir dava adamıydı. fazla bir malvarlığı olmaması oldukça doğal. o bu dünyanın adamı değildi çünkü. bizim gibi dünyalık bir derdi olduğunu düşünmüyorum.

Kürt olması ile dalga geçen p*ştlar da ırkçılığın alasını yapıyorlar.
    4 -5 ... kazangap
  8. 8.
    kürt olması ile dalga geçmiyorum. kürt milliyetçiliği yapması ile dalga geçiyorum. o cemaatçiler size hiç bahsetmezler o yönünden tabi. cemaatçiler derken bu cemaatlerin türkiye'deki yoğunluğu neredeydi en çok? menzil değil mi? doğru cevap. peki şeyh sait'in isyan çıkardığı yer neresi? güneydoğu bölgesi değil mi? yine doğru cevap. eğer gerizekalı değilseniz bağlantıyı farketmişsinizdir. ha ben yine ikna olmadım derseniz sait'in kürt milliyetçiliği yazılarına dair size kaynak verebilirim.

Hatta veriyorum, alın kaynaklardan bir tanesi http://www.guncelmeydan.c...rk-dusmanligi-t19127.html
    5 -5 ... yeralti sakini
  9. 9.
    kendisine biat etmiş çomarlarıdır.
    2 -3 ... at gozluklu at
  10. 10.
    o diil de kürtçü sait´in bütün olayını organize edenin vatikan olduğu, islam dini içinde hristiyan değerleri yerleştirerek bir tür islami hristiyanlar yaratmak isteyen bir misyoner olduğu, ve mezarının da vatikan´da olduğu şeklinde bir iddiayı , pekçok kez ülkenin yetiştirdiği en kafalı adamlardan aytunç altındal tv´ler söylemişti.

bunu biz bir sürü kanala yazdık, altındal´ın söylemleri ve söylemlerinde gösterdiği kaynaklara binaen, bunu başkaları da yaptı...twitter da grup vardı bi ara bu konu üzerine.

hiçbi yalanlama yapılmadı. o sayfaya troll bile dadanmadı.
    3 -2 ... paganviodio