bugün

ateistler kendi egolarını ilah edinmiş.narsist,allah'ı küçümseyip.kendilerini,insanı allah'tan üstün gören ve inkâr eden tibetlilerdir.
kabul edilmemesi durumunda altın nesil tarafından dinsizlikle suçlanabileceğiniz olay.
not:"herşey allah'ın dilemesiyle olur"
not2:ateistlerin çoğunun otorite tanımaz nihilist olduğunada şahit olmuş bulunmaktayım.
Hatta Said Nursi annesinden önce doğmuştur. (bkz: cemaat palavraları)
(bkz: 40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim)
(bkz: somuncu baba)

Bursa camisinde iki üç beş yerde görüldüğü söylenir. Ne müridi vardır ne de kitabı. Doğru mudur rivayet midir bilemem.
işyerinde benim aynı anda 8 yerde olabiliceğimi düşünen şefim gibi vukuu bulan düşünce biçimi.
bazı şeyleri hazmedemeyen yobaz kafalar hemen iftiralara başlamışlar. maneviyattan anlamayan insanların her şeyi somutlaştırarak düştükleri maddeciliği ortaya koyuyor. ayrıca said nursiyi bir cahil gibi görenler bilmiyorlar ki onun 14 yaşında icazet aldığını, bilmiyorlar ki avrupa filozoflarını nasıl susturduğunu. ayrıca matematiğine laf atanlar arapçada ebced hessabını biliyorlarsa eğer biraz onun eserlerini okusunlar da matematiği görsünler..
ateistlerin iblis'in arkadaşı olarak,insanları allah'tan islam'dan uzaklaştırmak için:"mantık hatası,kur'an'ı muhammed uydurdu,cennet ve cehennem masal,bilime uymuyor,çağ dışı vs" diyerek bir müslümanı dinden soğutacağını zannetmesi.halbuki benim gibi her ne kadar günahkâr olursa olsun.allah'ı kalbiyle gören.allah'a kalbiyle olan aşkından o'nun iradesine beyniyle,aklıyla,kalbiyle tamamen hiç şüphesiz teslim olan.her kuralına derinden hiç şüphesiz herşeyin üstünde tutarak iman eden,kur'an'a allah'ın kelamına imanda hiç süpheye yer vermeyen asla."ben bilmem,allah bilir" diyerek iman eden bir müslümanı,kendi egosunun ne olduğunu bilen bir müslümanı,kainatın varlık vesilesini,hz.muhammed bilip.allah'ın ilahlığına ve hz.muhammed'in o'nun elcisi ve kulu olduğuna şahitlik eden birini kandıramazsınız.benim imanım sizin dünyaya olan bağlılığınızdan misliyle tahmin edilemeyecek derece kuvvetli.asıl güç imandır.doğa kuralları sizin ıçinden çıkamamanız için.bir müslüman namaz kılarken o sınırların dışına çıkarak allah'ın katına yükselir...
hermonie granger'ın zaman dönüştürücü şeysine sahip olmasıyla açıklanabilecek olan durumdur.
fetoştan daha üstün olduğunun göstergesidir. lakin feto iki yerde olamaz, o sadece amerikadadır. aslında başka bir yerde olmaya da ihtiyacı yoktur. oradan her yeri, medyayı, parayı, şakirtlerini yönetir. bir kaç palavra ile de uyuttu mu tamamdır.
hazretin hikmetlerinden biridir, yeter artık dalga geçip durmayın taam mı? kendisi turist ömer'den yaklaşık yirmi yıl önce ilk ışınlanmayı gerçekleştirmiştir; o zamanki cahil halk ise bunu aynı anda iki yerde olmak olarak algılamıştır.

dönemin kemalist medyası ise bu olayı her ne kadar sansürlemiş ve üzerini örtmeye çalışmışsada hadisenin vı. george'nin kulağına gitmesine mani olamamıştır; bu olaydan oldukça etkilenen george'nin hizmetçi ve uşaklarını sarayın bahçesinde toplayıp sabaha kadar istiklal marşını okuttuğu söylenir. hazretin bu ışınlanmalardan birinde taa atakama çölüne gidip babasının hayrına hayrat yaptığıda rivayet edilmektedir, mekanı cennet olsun.
sevgilim evindeyken bile benim yanımda, o hep benim yanımda. nereye gidersem yanımda ve o nereye giderse ben onun yanındaysam, said nursi efendide olabilir.
not: yazar herhangi bir şeyhin müridi vs...değildir. sadece allah ve hz. muhammed ön plandadır onun için kendi bencil egosundanda önce. fakat böyle said nursi gibi kişiler üzerinden asıl amaçları islam'a zarar verip. insanların kafalarını doğunun mistik materyalist felsefesi ile dolduran tibetli serkeş, misyoner budistlere karşıdır.
Yazik ne gunlere kaldik. Din ayaklara dusmus yemin ediyorum. Daha mucize nedir, keramet nedir bilmeyen adamlarla din tartisiyoruz.

Farkli yerlerde gozukmek keramet isidir. Velayetin basamaklarindan biridir. Tarihte bu turden kerametler gostermis cok zat var.

(bkz: somuncu baba)
bölünerek çoğalmasından kaynaklı olabilir. Solucan kılıklı.
bir rivayete göre Back to the Future geleceğe dönüş filmini de önceden tahmin etmesi bununla alakalıdır. ışınlanma konusunda üstün yetenekleri bulunan bir üstat olan zamanın harikası efendimiz mucizelerini her defasında göstermiştir.
(bkz: halüsinasyon)
televideo konferans sebebiyledir ancak zaman kayması hesaba katılmalıdır.
(bkz: dublör)
allah bazı sevdiği kullarına bu tarz kerametler göstertebilirmiş.
ne var bunda gora'da garavel de aynısından yapıyordu. hem de adam kör.
(bkz: prestige)
tövbe haşa, bunu yapabilen adam peygamberliğini ilan eder.
olacak olacak. yakında peygamberinizde yapacaksınız şu suratsız adamı.