bugün

Hayirli sahurlar.
Yaradana bin şükür ki fire vermeden tam gaz ilerliyoruz bu ramazan da..
inşallah böyle de nihâyete erdirip bayrama kavuşmayı nasip eder mevlâ; inanan tüm müslümanlara, tüm yazarlara, arkadaşlara.
Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin, günahlarınız silinsin, her ne murâdınız var ise hakikate erişsin.
iyi geceler çiçeklerim.
Hayırlı sahurlar arkadaşlar. Ben biraz geç kalktım sahura bu saatte de yemek yemek uygun olmuyormuş ya.
Sahurunuz hayırlı ve bereketli olsun.
hayırlı sahurlar cümleten..
sahura kadar oturup farkında olmadan ezan okunduktan sonra sahur yapıyorum deli miyim ya ben yeter.
yarın çok önemli bi sınavım var ve ben şimdi çay halka tatlısı ve medcezir üçlüsü yapıp kendime geleceğim. siz de şu saatte kahvaltı yapmayı bırakın.
Hayırlı sahurlar arkadaşlar.
Ramazanın başından beri iki kez sahur yaptım, iftar haricinde tek lokma şey yemedim ama iftarda da kendimi sıkmadım kilo kaybı beklediğim seviyede olmadı ama aynaya bakınca incelediğimi görüyorum.
Fakirlik kokuyor ev ve başlık.
Rabbim oruçlarımızı dualarımızı kabul etsin inşaAllah. Hayırlı bereketli sahurlar.
hayırlı sahurlar.. az kaldı bayrama. allah, ağız tadı ile sevdiklerimizin yanında olacağımız bir bayram nasip etsin inşallah.
Hayırlı sahurlar.
Sahuru bekleyenler de iyice azalmış vay bee bugünleri de görecektik. Yaş 92 gibi konuştum. Swh.

Neyse tok tutucu şeyler yiyin. dün 6-7 ince sarmaya ek bir bardak süt ve fıstık ezmeli hurma yedim öyle aman aman acıkmadım.
sahur olmazsa olmazımız. herkese yedikleri bal olsun inşallah.
Allah kabul etsin.
Amin.
Nefs uykudan feragat etti.
Peynir ekmek zeytin çayla iyi gitti.
Karnımız suyla balon gibi şişti.
Bir sahur daha bitti.
simiago demeden sahur yapamıyoruz.
Daha güzel günlere az kaldı.Hayırlı sahurlar sözlük.
kahvaltı yapmayı özledim ben.
görsel

afiyet olsun.
Ama yaaaa benden önce nasıl olurrr *
Hayırlı sahurlar eyy ahaliiii!!
Normalde çayı beklerken sözlükte takılıyordum. Bugün sonlara doğru yeni gelinlere özendim güzel sofra kurayım derken kaçırdım.
tam açlığa susuzluğa alışıyorduk, ramazan bitmeye yüz tuttu. sahurlardan çok iftarları seviyorum ben.
Hayırlı sahurlar sözlük..
Sayılı gün dedikleri bu günler olsa gerek. Tam da oruca alışmışken hüzünlendim valla. Şaka gibi koskoca 21 günü tamamladık. Kaldı mı 8 hadi bakalım hayırlısı olsun.
Hayırlı sahurlar sözlük,bereketli olsun.