bugün

Hayırlı sahurlar..
Hayirli sahurlar.
Evet bugün yağlı gözleme vardı inşallah iftara 1 saat kala susuzluktan bayılmam. Hayırlı sahurlar efendim.
hayırlı sahurlar. rab teala seher vaktinde dileklerinizi kabul etsin.
Hayirli sahurlar.
Bugün izmir'de yoğun bir yağmur var. Şehirler parlak yıldızlara uyanırken biz Yıldırımlara uyandık efendim. Hayırlı sahurlar.
Bugün dedim simiago uyuma sahuru bekle. Ne yapsam vakit geçer derken bir el CS go atayım bari dedim. Takım güzeldi bir iki derken sahuru kaçırdım. Sakın sizler benim gibi olmayın.

Hayırlı bereketli sahurlar eyy ulu!.
Yarın daha iyi olsun bugünden.
görsel
Hayırlı bereketli sahurlar eyyy ulu!!.

Bir iki derken on gün oluvermiş. Hadi bakalım yolun sonu görünüyor.
Bazlamalı sahurlar sözlük.
görsel
Hayirli sahurlar.
Herkese hayırlı sahurlar. Fatih Çıtlak izliyos biz de Nörek?
Hayırlı sahurlar. Bugün yastığımın azizliğine uğradım kalktığımda bana kıllık yaptı. Boynum tutulmuş afiyet olsun efendim.
Su içmeyi biraz abarttım sanırım. Kendimi şöyle hissediyorum.

görsel

Hayırlı sahurlar.
https://www.uludagsozluk.com/e/45487424/ bu kadar cahil olmak için ne okudun acabaaaaaaaaa.
Sen git beton dök çocuk !

Hayırlı sahurlar..
Hayirli sahurlar.
Su bulamadım çeşmeye abandım heyhat onunda tadı kireçli olduğundan dağa daşa tırmanacaktım neyse ki arıtıcı buldum. Evet uyandık bu gece de efendim. Hayırlı sahurlar.
Burada olan herkese hayırlı sahurlar diliyorum.
Burada olan herkese hayırlı sahurlar diliyorum.
Allah kabul etsin.
görsel
otellerdeki
böreği keserken yanlışlıkla sütlacı kaşıkladığınız 23 lük servis tabağına yığınak yapan o kişi benim..
hayırlı sahurlar...
14 nisan dedi doktor, galiba zamanı geldi. ufaktan sancılar başladı, doğum için hastaneye gideceğim birazdan. bol bol dua ediniz. Size de hayırlı sahurlar arkadaşlar.
hayırlı sahurlar. rab teala oruçlarınızı kabul etsin.