1. 1.
  Herhangi bir siteden yayınlanan haber değildir. 5 seneye bu uzaylı istilası hikayesiyle bir insan kıyımı olması muhtemeldir. Önce uzaylılara inandırıp sonra da olmayan uzaylılarla insanlığı katledip kontrol edebileceği sayıya indirecektir. Bunlar deli saçması teoriler gibi gelebilir ama 5 sene içinde olması muhtemeldir. Yazın bir köşeye.
  7 -3 ... ktm li aynasiz
 2. 2.
  Sözde 2018 in 8 inci ayında zombi istilası başlayacaktı yalan oldu bence bu da onun gibi sözde kalacak bir teoridir.
  ... insan beser sasar
 3. 3.
  valla gelsin ağbi özelikle istanbul

  bağcılar,avcilar,esenyurt,beylikdüzü tarafini alsin silme götürsün bizde kurtulalim...
  1 ... diablo1987
 4. 4.
  (bkz: ufo siken masum köylü)
  ... sons of anarchy
 5. 5.
  Bir iddia. Eğer olursa Bu istilanın amacı tek bir dünya devletine yumuşak bir geçiş yapmak olduğu için beş seneyi geçer diye düşünüyorum. Sınırlar kalkacak, artık ortak tek bir düşman olacak. Kolay değil, Henüz Dünya buna hala hazır da değil.
  1 -1 ... daisyfuller
 6. 6.
  ben warp gate'imi bitirmek üzereyim. yakında psionic storm oluşturmayı da öğreneceğim. beş sene sonra olacak olan bu olaya hazırım diyebilirim * dark archon tuiran bildirdi *
  1 ... tuiran kouma
 7. 7.
  yahu sahte uzaylı diye diye elemanlar gelip cidden işgal etse kimse inanmıcak amk. gerizekalılığımıza geberip gideceğiz.
  1 ... it goes to all
 8. 8.
  ne farkedecek amk uzaylılar değil de amerika işgal etti ortadoğuyu 1.körfez savaşından beri 6 milyon insan öldü. uzaylılar gelsin topuyla tüfeğiyle gelsin amk.
  2 ... ibni maymun
 9. 9.
  istila sırasında Bir şeye ihtiyacınız olursa haber verin kardeşim.
  ... loveneverdies
 10. 10.
  Gelecekleri varsa görecekleri de var.bizim elimiz de armut toplamıyor.Kâğıthane çarşı uzaylıya da karşı kendileri bilir.
  -1 ... a y t e k i n