bugün

valla gelsin ağbi özelikle istanbul

bağcılar,avcilar,esenyurt,beylikdüzü tarafini alsin silme götürsün bizde kurtulalim...
(bkz: ufo siken masum köylü)
yahu sahte uzaylı diye diye elemanlar gelip cidden işgal etse kimse inanmıcak amk. gerizekalılığımıza geberip gideceğiz.
istila sırasında Bir şeye ihtiyacınız olursa haber verin kardeşim.
Gelecekleri varsa görecekleri de var.bizim elimiz de armut toplamıyor.Kâğıthane çarşı uzaylıya da karşı kendileri bilir.
Başımızda fazlasıyla felaket yokmuş gibi.. tabi yurdumda bir şeyleri yaftalamak, birilerine yargı dağıtmak gibi felaket tellallığı yapmak da bedava. Ama bir uzaylı istilası olsun isterdim gerçekten, gelsinler. bu sayede insanlık olarak bir birimize saldırmayı bırakırda belki birliği öğreniriz.
ameriga nin oyunları bunlar hep ameriga nın.
taşlarız.
Önce yaratıklı korku filmleri, sonra animasyon adı altında konuşturulan hayvanlar, sonra über yaratıkların havada uçuştuğu fantastik filmler. Bundan 10-15 yıl kadar önceydi. Daha henüz internet bu kadar yaygın değilken yabancı bir site denk geldi. Konu avatar. (Bloğa koymak için kendime avatar arıyorum) girdim baktım, aman allahım o da ne? Binlerce resim. Hepsi birbirinden ürkütücü yarı insan yarı hayvan yada daha garip mahluklarla dolu içerisi. Biraz büyükçene Vesikalık resim halinde upuzun bir liste. Baktım baktım, insan elinden yada hayalinden çıkması mümkün değil, envai çeşit. Korkuyu ürpertiyi geçtim hadi. Düşündüm, Bunca resmi kim nereden nasıl temin etti? Neden yayınladı? Bir yerden bir fikir geldi ve Sonra dedim ki kendi kendime, bunların aslı faslı olmasa, ve birileri bunu bilmese, belli bir amaca da hizmet etmese, bunların burada ne işi olabilir ki? Zira gerçekte (varlık aleminde) olmayan hiçbir şeyi hayal edemezsiniz. Sonra bu konuda eski eserleri karıştırdım biraz. Söylediklerim belki size saçma gelebilir ama taifei cin benzeri bilinen enaz 10 farklı türde değişik mahlukat var. Herbirinin de yine en az 10 farklı çeşidi var. Bakın dikkat edin mahlukları (hayvansı varlıklar) katmadım kastettiğim sadece cin benzeri olan taife. Bir de mahlukat türleri var ki onun sayısını allah bilir. O rüyalarımızda gördüğümüz değişik karabasanlar varya hani, onları bedava göstermiyorlar bize aslında. Uzaylı meselesine gelince; bu işin arkasında cıa var vatikan var nasa var ve yine yine yine her pisliğin altında olduğu gibi maalesef siyonizm var. Hollywood film endüstrisinin bundan habersiz olması mümkün değil. Zaten o da onların elinde. ingilizcesi ileri seviyede olanlar nasa'nın uzaylılarla nasıl irtibat halinde olduğunu bir araştırsınlar. Hemde Sadece internetten.
peki bundan şeyin haberi var mı? uzaylıların.
istila demedim istifa dedim.
düz dünya bu nedenle saklanıyor. uzay-muzay yok.
dış güşlerin oyunudur. sahte uzaylı ne lan teletabileri yeşile boyayıp üzerimize mi salacaklar *
Suriyeli istilasından sonra ülkemiz için ağır gelecektir. Kıytırık bir vatandaşlığa tav olmaz onlar.
bir biyolojik silahla düşmanlarını hasta edip bir de ilaç satarak kar etmek varken çok dolambaçlı ve masraflı bir yol.
Şimdiden başlığını açalım:

(bkz: Uzaylı saldırısına tiyatro diyen tip)