1. 1.
  sahte polisler tarafından tecavüze uğrayan kız

  istanbul’da otogarda sevgilisiyle tartışan genç kadına kendilerini polis olarak tanıtıp yardım edebileceğini söyleyen iki şahıs adeta dehşeti yaşattı. Sahte polislere güvenen mağdur kadın, alıkonuldu ve otel odasında cinsel saldırıya maruz kaldı.

  https://www.internethaber...avuz-ettiler-2143056h.htm
  6 -1 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  orospu çocukları tarafından tecavüze uğramıştır. ömürlerinin yarısını içeride geçirecekler. amk evlatları.

  "Nitelikli Cinsel Saldırı, Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma' suçundan 33 yıl 5 ay hapisleri isteniyor. "
  2 -2 ... dertler derya olmus
 3. 3.
  Çok değil 10 gün önce buna benzer olay, çalıştığım yerde arkadaşın başına gelmiş. Olay sarıyer tarafında gerçekleşiyor. Sahte kimlikli adamlar 18 yaşından küçük 2 tane kızı karakola götürmemiz lazım ayağına arabaya atıyor. Tabi kızların başına ilk defa böyle bi'şey geldiği için korkuyor ve onlara inanıyor, tabi şerefsizler hemen kızların telefonuna, çantasına falan el koyuyor. Kızları Ayazağa'da ormanlığa götürüyorlar. Şans eseri orada bulunan arkadaşım(yanında arkadaşları da var) onları görüyor. Kızlar abi bize yardım edin diyor. Tabi arkadaş hemen polisi arıyor. Ekipler geliyor bunları hep beraber karakola götürüyor. Son olarak. Kızların aileleri çağırılıyor ve aileleri bizimkilere saatlerce dua ediyor. Kızımızı kurtardınız diye.. "olayı kısaca özetledim.."

  Arkadaşlar dikkatli olun. Bu tür olaylar çok arttı.
  4 -1 ... kafir cinn
 4. 4.
  Böyle tipleri jartiyer giydirip damat koğuşuna atıcan.
  1 ... uzay muhtari