1. 1.
  (bkz: sahte olmayan peygamberler rahatsız)
  4 -3 ... baybars
 2. 2.
  kendi cinsel hayatını renklendirip aynı zamanda da cinsel ihtiyaçlarını karşılamak adına "peygamber" vasfı ile insanları kandıran maceraperest şahıs.

  kendisi ile cinsel ilişkiye giren adamın anlattıklarına göre "öpüştük diyebilirim * gerisi geldi zaten *" alan memnun satan memnun. üstelik her ikiside evli * resmen ve cismen üstü kapalı seks tarikatı kurmuş bu cinsel maceracı peygamber (!) hanfendimiz. kendisine bol erkek müritler diliyorum (bkz: grup olalım grup)

  (bkz: kıyamet alametleri)
  1 -2 ... insatiable love
 3. 3.
  bu numarayla cebini dolduranları daha önce çok gördük dolayısıyla pek fark bir senaryo değil bizim için. kadının teki çıkıyor vaatler, dinsel temalar vs. ama yapılan roportajlardan aklımda kalan birkaç nokta var ki gülmeden edemiyorum.

  bu hanımefendi oturuyormuş koltuguna, erkekler de etrafında yerlere oturup son seste ilahi neyim dinliyorlarmış, bu kadın da erkeklere çikolata falan atıyormuş.

  ne lan bu? sen hiç hayvanat bahçesinde "kuruyemiş atmayınız" ibaresini görmedin mi kadın? hadi gördün de siklemiyorsun diyelim, bu adamlar maymun mu lan?

  hadi onu geçtim; bu hanımefendi müridlerini fantazilerinde kullanıyormuş, fantaziler dediysem öyle aham şaham bir şey anlatmadı eleman, işte sevişirdik bol bol demeye getirdi o kadar. onu da anlamıyorum ama! ulan madem dinsel bir grupsun, zinanın günah olduğunu da mı bilmiyorsun? hadi zinanın günah olduğunu geçtim, "peygamber" diye bir nevi taptığın insanı sikmeye utanmıyor musun? heee gözümü kaparım vazifemi yaparım mantığına dahil ediyorsan bu olayı, zaten diyecek bir şey bulamıyorum, en yakın zamanda akıl fikir edinmen dileğiyle.

  (bkz: herkese bir peygamber kampanyası)
  1 ... dopdop
 4. 4.
  sahteliğinin nasıl kanıtlandığını merak ettiğim, yukarıyla* telefon bağlantısı kurup sordular mı acaba diye düşündüğüm kişi. acaba peygamberliğini kanıtlamak için 7 yaşında koca alıp 9 yaşına kadar bekletmedi mi?
  3 -5 ... khutuck
 5. 5.
  korsana karşı mücadele kapsamında yapılan operasyonla kütahya belediyesi'ne bağlı zabıta ekiplerince kıskıvrak yakalanmıştır.
  1 ... gerko
 6. 6.
  sahte kadin peygamber diye telaffuz edilmese , gercekten halkim inanir mi diye dusunduren baslik.
  (bkz: yalanci manti)
  (bkz: gercek ufurukcu)
  ... maniacdepressive
 7. 7.
  insanlarla kafa bulan, izlediğim haberde gülmemek için kendini tutmaya çalışan kendini uyanık sana kadın. suçu kadında değil de buna inanan insanları suçlamak gerekir aslında. çünkü bu kadarı saflıktan fazla bir şey olmalı.
  ... simardi kilitlendi dondu kaldi
 8. 8.
  (bkz: shirley manson)
  ... ceviz agaci
 9. 9.
  be şerefsiz her şeyi anladık ta o kafandaki taç ne diye sormak istediğim kadıncık.
  ... imhotep
 10. 10.
  insanı sinir eden mahluk. bir insan nasıl böyle bir şey iddia edebilir aklım almıyor. hadi iddia etmişsin, sana nasıl inanırlar? bu nasıl bir beyin yıkamadır, nasıl bir acayipliktir diye bir insanın anlama kapasitesini zorlayan olay. hey allahım ya, yumurtaya can vermişsin, şu kullarına neden akıl vermemişsin?
  ... delismen