1. 1.
  Yalan yanlış afişe gerek yok, insanlar, ki şu seçim döneminde hedepeye oy verenler de dahil, bu partinin ne mal olduğunu çok iyi biliyor.

  Bir de şu çıktı, hedepeye karşı olan herkese akepeli muamelesi yapan sığırlar göze çarpıyor. Aç bi geçmişte yazdıklarımıza bir bak. Ama sığırlık kolaycılıktır.
  2 ... 0game
 2. 2.
  Madem dağdaki PKK marksist-leninist takılıyor, e bunlar nasıl dine inanıyor da AKp den rol çalıyor dedirtmiştir. Hatırlatmakta fayda var, bu partinin es başkanı ve meclise giren birçok vekilin dağdaki geçmişi açıktır, ellerinde kelesle çekilmiş fotoğrafları google'dan bulunabilir.
  3 ... nickime kurban ol
 3. 3.
  https://www.youtube.com/watch?v=4e5IiyyZqgw+
  https://www.youtube.com/watch?v=k6vacVwXbGE+
  ... fotonakafaatanelektron
 4. 4.
  sahteleri gerçeklerinden masumdur.

  gidin az ötede propaganda yapın teröristler sizi
  1 -1 ... ille de woman olsun
 5. 5.
  Bu ülkede kimse kürtler kötüdür deniyor zaten. Teröristler kötüdür. Vatanını milletini seven çokça kürt tanıyorum. Farklı partilerde yok mu sanıyorsunuz kürt kökenli milletvekilleri. Yani millete bakılmaksızın her türden insan meclise girebilir. Ama teröristler giremez.

  HDP barajı geçebilmek için hem kürt halkını kullanıyor, hem de dini kullanıyor. Yukarıdaki yazar arkadaşın dediği gibi PKK marksist-leninist yapıdadır. Ateizm temelli bir örgüttür. Doğal olarak siyasi yapılanması olan hdp de oyle. Ama bkın demirtaş meydanlarda sürekli olarak din vurgusu yapıyor. Dini kullanıyor dediğimiz erdogandan ne farkı kaldı?
  ... mahalleninabisi