bugün

Sahte doktor Ali Haktan Yılman’ın pek çok özel hastane ve bir ambulans şirketinde nöbet tuttuğu, mide ve obezite ameliyatlarına girdiğinin ortaya çıkmasıdır. ali Haktan Yılman'ın (24), istanbul Büyükçekmece'den izmit'e pek çok özel hastane ve bir ambulans şirketinde çalıştığı ortaya çıktı. Özel bir hastanede mide ve obezite ameliyatlarına giren Yılman, ameliyathane ve ambulansta çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmış, Yılman'ın acil servisine sahte belgeyle girip 3 ay kadar bulunduğu istanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden üst düzey bir yetkili, konuyla ilgili yeni bilgiler vermiştir. Yılman'ın gözlem için sahte Türk Tabipleri Birliği kimliğiyle hastaneye gittiğini, Tıpta Uzmanlık Sınavı'nda bu hastanenin acil bölümünü tercih edeceğini söyleyerek asistanları ikna ettiğini anlatan yetkili, "Doktorlarla dostluklarını ilerletip nöbetlerde kalmış. Ama aktif olarak görev yapmamış, hasta muayene etmemiş. Acildeki arkadaşların iyi niyetinden yararlanmış" diye konuşmuştur. Yetkili, "Hassas davranmayan ve idareden izin almayan kişiler için idari soruşturma başlatıldı. Emniyet ve adli makamlar tarafından da soruşturma açıldı" demiştir.
Iyi bari Can kaybına sebep olmamış. O değil de sözlük aklıma takıldı istanbul gibi bi yerde ben de istesem acilde çalışirmisim. Valla işi Ogrenirdim doktorlardan. Baktım adam hep yatmış insan bi bakar öğrenir.
https://twitter.com/aykir...xW5Cf6cfw4qRUB9w&s=19

siz de olayda eksik bir taraf oldugunu fark ediyorsunuz değil mi? kız gidiyor görüşmek istiyor görüşüyor, yanında çalışayım diyor kabul ediliyor.

ben erkek halimle bu doktorlarla görüşmek istesem kapıdan sokmazlar.

kıza baktım eli yüzü düzgün bir kız. muhtemelen dişiliğini kullandı bu işler için. bu kapıların böyle kolay açılması başka türlü imkansız.

ulan bu ülkede eli yüzü düzgün bir kadınsan kadınlıgını kullanarak yapamayacağın şey yok ahahaha. nerede amcı doktor/personel var kızı kabul etmiş. zaten kızın foyasını ortaya çıkaran da sekreter.
sahtekar işte, özeti bu. yanında gezdiği kişileri karalamak yersiz.