1. 1.
  her insan'ın bir kere yaşamasını umduğum oLay.. bu kadar mı güzeL oLur ya.. pazar günü beşiktaş iskeLesinde sabahLadım.. saat 06:30 suLarında tam kaLkacakken boğaz'a baktım ve gördüğüm manzara karşısında şok oLdum.. aynı yapı kredi rekLamında oLduğu gibi yunusLar sürüLer haLinde boğazdan geçiyordu.. saydığım kadarıyLa 10 tane faLan vardı.. ağzıma birden eric cLapton'un LayLa parçası takıLdı.. mutLuLuktu.. yunus sesLeri insan sesLerine ve vapur sesLerine takıLmıştı ama yemin ederim ben o sesLeri duymuştum..
  5 ... tucimania
 2. 2.
  "ulan nasıl oluyordur ki acaba" nidalarıyla sahile koşmaya, sabahlamaya sebeptir ki hastalanma olasılığı yüzdelerle ifade edilemez.
  3 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  sabaha kadar çektiğin zorlukları gördüğün o yunuslar sayesinde unutabileceğin ve insanlara ballandıra ballandıra anlatabileceğin anlardan biri.
  1 ... kolibandı
 4. 4.
  bir de yunus kılıklı polisler var ki onların sesleriyle kendine gelmek pekde iyi değildir.
  6 ... kolibandı
 5. 5.
  (bkz: solgun ay ışığında şeytanla dans etmek)
  ... gmail notifier
 6. 6.
  çok guzel bir duygu olsa gerek fakat aynı yerde(beşiktaş iskelesi) tinerci sesleriyle uyanmakta bir o kadar kötüdür ne yazıkki..
  2 ... hop tereyagli balli tarak
 7. 7.
  hurafedir, alkol etkisidir, halüsinasyondur, ilizyondur
  zira ben her kumsalda uyanışımda genelde bira kapağı sırtımda dövme yapmış, kulağıma rüzgar biraz fazla üflemiş, kıçıma da kum kaçmıştır, yunus gören beri gelsin, lüferdir o lüfer
  4 ... woolloomooloo
 8. 8.
  gece kayığın çapası dipten kurtulmuş demektir. ileride sallanan bayrak mavi beyaz bir şeyse hafiften yunanca çalışmaya başlamanız gerekebilir. kalisperasas.
  2 ... deep
 9. 9.
  sahilde sızıp denizde uyanarak bitmiş rüyadır.
  1 ... nekadinlarsevdimzatenyoktular
 10. 10.
  teknedeki versiyonunu yaşadığım olaydır. boğaz sahilinde nasıl olur bilemiyorum ama, açık denizin sessizliği içinde çok ruh ferahlatıcıydı.
  1 ... salvation