1. 1.
    An itibariyle tecrübe ettiğim yeme işidir. Evet gecenin 12sinde haşlanmış yumurta yedim ve bunu izmit körfezinde gölcüğü izlerken yaptım. Mk ne yapıyorum ben?
    sahilde haşlanmış yumurta yemek
    1 -23 ... komplo teorisyeni
  2. 2.
    Resmen koktu şuan.

Öğk.
    4 ... laktozsuz sutlu latte
  3. 3.
    sakın gaz salınımı yapayım deme!
    3 ... anto
  4. 4.
    biraz sıkıcı ama sucuklu yumurta olsa bak iyi gider he *
    1 ... tuiran kouma
  5. 5.
    kabukları da çayıra, çimene atmış. lütfen onlari toplar misin.
    ayrica martılar, yumurta kabuklarını kendi yumurtaları sanıp üzülüyorlar.
    12 -1 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  6. 6.
    Gece gece midenin şeyine koyan eylemdir. Çöplerini toplamayı unutma bari. insan çekirdek yer, yumurta ne ulan?
    1 -1 ... goddess of darkness
  7. 7.
    Kabuğunu da yere atmışsın. Sonra küresel ısınmaydı bilmem neydi.

Duyarımı kastığıma göre rahat rahat uyuyabilirim. Ama atmayın arkadaşlar ayıptır günahtır. Bu vatan hepimizin. Sen atarsan, ben atarsa, o atarsam, siz atarsak, çöpçüler işsiz kalırsa, nic'olur halimiz? Hem ne demiş şarkıda :

Gülüm dünya yine güzel
    Hayat yaşamaya değer
    Ölmez sağ kalırsam eğer
    Hesabım var

Edit: bu editte ciddi entry gireceğim.

Bizim orada mayıs yedisi kutlanır 20 mayıs'ta. Kocakarı takvimine göre mayısın yedisidir o gün. Sahile iner herkes. Denize girer, yedi dalgadan geçer. Şenlik olur. Olurdu yani eskiden. Onun da tadı tuzu kalmamış artık. Belki de çocuğum diye güzel geliyordu bana o zaman kim bilir. işte köyünden, uzak yerlerden deniz kıyısına doluşan bu insanlar deniz kenarında yeşil alanlarda piknik yaparlar. Haşlanmış yumurta olmamış piknik olur mu? Olmaz.
    4 -1 ... simdi evet simdiyse hayir
  8. 8.
    izmir'de boyoz eşliğinde, alsancak'ta çimlerde gerçekleştirilen yeme aktivitesi. Ah be!
    4 -1 ... sevgilim ben manyak oldum
  9. 9.
    Sahilde yediğin şeyler sana kalsın da çöpünü temizle bence.
    3 -1 ... talihsiz sokak kedisi
  10. 10.
    Koktu koktu.
    ... antidepresan98