bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  olay moda sahilinde yaşanmış, öpüşen çiftin önünden motorlarıyla geçen iki ekip, bir anda durmuş ve motordan inip kız arkadaşının önünde tokatlamıştır. bu nasıl bir zihniyettir? neden bir kızın yanında böylesine aşağılayıcı bir hareket sergilenmiştir? o çocuğun gururu ne olacaktır? artık o kişilerin beyninde polis imajı nasıl düzelecektir? yok arkadaş bizden daha uzun bir süre adam olmayacak galiba.
  8 -1 ... patryn
 2. 2.
  (bkz: türkiye)
  1 -1 ... filleri kurtaran adam
 3. 3.
  polisin içinden olan var olmayan var. götürüyosun güzelim kızı bizim burda motor tepesinde canımız çıkıyo şeklinde düşünmesi sonucu meydana gelmiş olaydır. ayıptır. *
  2 ... eurasia
 4. 4.
  bu olaydan çıkarılacak sonuç polislerimiz eğitimsizdir genellemesine varmamalıdır, bu olay baştan aşağı gereksizdir, o polis memuru gereksizdir, ama o kadar çok ulan sana helal olsun denilecek polis vardır ki, ama bu olayı kimse savunamaz neresinden tutsan elinde kalıröyle bir ilkellik olabilir mi öperse öper kardeşim sana ne, bazı polislerimiz ne yazık ki gariban gördü mü veriyor copu basıyor tokatı.
  3 ... ireland
 5. 5.
  biber gazı da kullanmış mıdır acaba diye düşündürten durum. malumunuz vechiyle...
  3 ... faun
 6. 6.
  (bkz: samsun büyükşehir belediyesi ahlak zabıtası)
  ... thelastturc
 7. 7.
  bu ulkede dincilere karsi sempati beslememenin en buyuk sebebi herkes kendine baksa bizde guluk gulistan yasiyacaz.
  1 -2 ... scurtel
 8. 8.
  bu aralar polisler çok ön plana çıktı zaten. yemek yiyen insanlara saldıran polis, polis olmaktan çıkan polis
  ... espressivo
 9. 9.
  Polisin yerinde mudahalesidir . biraz gec kalsa o kizin babasi karakola gelecek veryansin edecektir bir sure sonra "nerde bu devlet nerde bu millet" diye . tabi normal turk tipi aile yapisinin reisi olan bir babadan bahsediyorum bu arada .
  1 -7 ... migfer
 10. 10.
  polis kisisi sahilde tokatlayacak baska sey bulamadigindan olsa gerek, kiskandigi cifti ayirarak bir nebze olsun rahatlama yolunu secmistir.
  3 ... aura