1. 1.
  Güzel ülkemin diğer trajikomik 2. El araç piyasası durumudur. Olum sahibinden yazıyorsun galeriyle aynı fiyata satıyorsun üstelik ekspertiz de yaptırmıyorsun. Ee o zaman senden niye alayım ki amk. En azından galeri birkaç ay garanti veriyor. Yarak kafalı sahibindencilere gelsin.
  1 -1 ... herkesin hayatina karisan adam
 2. 2.
  Galeriden al da gör ebenin ekspertiz raporunu.
  1 ... serdarsl06
 3. 3.
  Aldım gördüm tertemizdi üstelik 6 ayda garanti veriyor sana da öneririm ataşehir mızrak otomotiv.
  1 ... herkesin hayatina karisan adam
 4. 4.
  Ben hayatımda 1 kez galeriden araba aldım. Bir daha bulaşırsam adam değilim.

  Edit: Allah kaza bela vermesin. Güle güle kullan.
  ... serdarsl06
 5. 5.
  Mahalle arasındaki galeriden alırsan böyle tövbe edersin.
  ... herkesin hayatina karisan adam
 6. 6.
  Her ikisinde de suistimal olabilir. Yalan sahtekârlık örtbas olabilir. Araç almadan önce en az bir bilene danışmak şart. Sadece servis usta yada exper raporu bile yetmeyebilir bazen. Çok Düşük fiyata aldanmayın. Burası türkiye. Yinede kısmet, her şeyin hayırlısı.

  Bir arkadaşım bir araç almıştı seneler önce. Sahibinden. Baktı etti beğendi filan. Gitti görüştü. Sözde yetkili servise de göstermiş. Aklına yattı neyse fiyatta da anlaştılar (ha bu arada emsallerine nazaran fiyat en az 5 bin tl hesaplıydı) aldı bu arabayı. Aldıktan sonra ikamet ettiği şehirde de baktırdı okey aldı. Ama ben hep diyorum ki oğlum iyicene baktır, bak benim içim hiç rahat değil. Bir fırıldaklık olmasın. Belki 4-5 defa söyledim satıştan önce her safhada. Nedense şüphelendim, içime sinmedi bir türlü. Hatta son söylediğimde Kızdı bana bu, karışma sen der gibi. iyi,

  Aradan 6-7 sene geçti bu arabayı satıp başka model almaya niyetlendi sahibindene ilana koydu. Bir müşteri gelmiş, haliyle bir baktıralım demiş servise. Beraber gitmişler. Bir güzel incelemişler. Bizimkine daha önce okey verdikleri bu araç meğerse kamyonun altına girmiş, bel üst kısım komple ezik, şase kayık, yanlar, tavan değişmiş, araç ağır hasarlı ama rapor yok pert kaydı yok. Dışarıda Güzelce yaptırmış amcam makyajlamış bir güzel okutmuş bizimkine. Servis de kendi adamıymış meğerse. Burada baktırdığı da işin ehli değilmiş, anlamamış, üstün körü olur vermiş.

  iş ayyuka çıkınca, ee ben demiştim dedim..
  ... gazeloglu
 7. 7.
  Biz bu tiplere Halk Arasında safsiken diyoruz. Herkesi saf görüp sikmeye çalışanlar, eninde sonunda sikilmeye mahkumlar.
  ... gogocu