bugün

insanı hayretten hayrete düşüren bir durumdur.
yok artık ya dersiniz. sahibinden.com adlı sitede 2. el araç almak isterken dolaşırsınız ve tüm arabaların servis bakımlı olduğunu görüp şaşırırsınız! hadi 2008-2009 araçlar tamam da 1996 model araca da servis bakımlı yazılmaz ki kardeşim. ve bu araç sahipleri hiç sanayide ali ustaya yada mehmet ustaya gitmemiştir hep yetkili serviste bakımlarını yaptırmıştır.
ve tüm bakımları hep "yeni" yapılmıştır!

- aaa haydar neden arabayı yetkili servise soktun durduk yerde bir çuval masraf yapmışsın trigeri yagı baskı-balatası falan?
+ arabayı satıcam hayatım ondan tüm ağır bakımlarını yaptım. masrafsız olsun alıcısına.
- ^+&^&+/^%???
keyfekeder komple boyanmış ve motor kaputu da yetkili sevriste birebir değiştirilmiş.

bu arabaların gerçekten de alayı servis bakımlıdır. yalanlarını sikym. 17.250 ye 2004 model dizel polo aldım 1.5 sene önce. yazılanlarda araç tertemizdi servis bakımlıydı ve 120 bin kılometredeydı.
servis bakımını yıyım servis bakımı dediği satmadan önce bakıma götürmüşler, kilometresini daha önceden düşürttürmüşler. tabi o arada düzenli olarak servise gitmediği için belli olmuyor. hasarları serviste değil yan sanayi diye tabir ettiğimiz farklı yerlerde yaptırılmış şasi numarası ile yapılan araştırmadan sonra 220bin km de ön tarafı komple dağılmış bir araba olduğunu anladık.

unutmayın sahibinden.com da yayınlanan ilanlar, yazılar, fotograflar herzaman delil teşkil eder. savcılığa şikayetiniz durumunda ise site yönetimi tarafından bu bilgiler mahkeme ile paylaşılır. eğer aldığınızdan farklı bir araç çıkarsa aracın sahibi nitelikli dolandırıcılık suçundan yargılanır. o yüzden siz gene de eşeğinizi sağlam kazığa bağlayın, ne olur ne olmaz ama en son ihtimal olarak ise bu dediklerimi unutmayın!