bugün

Bugatti ilanini gorunce ben
görsel
azalatarak bitmekte olan sitedir. Otomobil için insanlar artık facebook marketplace'ı takip ediyor. Ev için hürrüyet emlak daha çok etkili.
sıfır ürün diye koyduğum ve açıklamasına da kullanmaktan vazgeçtim dememe rağmen "ürünün garanti durumu nedir" diye mesaj atan var.

arkadaşlar okuduğunuzu idrak mı edemiyorsunuz.
görsel
görsel

piyasa artık böyle.
Her yerde öyle. Virüs bahanesiyle herşey 2 katı. Videoda adam 94 model c180 tanıtımı yapıyor yakıt VS. Fiyatını sordu 30,35 civarı dedi 1 ay sonra 60dan başlıyor.
şeref hariç herşeyin alınıp satılabildiği paralı bir sitedir.
dolandırıcı sitesi.
Tabiri caizse ölü soyucu modunda insanlar doludur.
Cok acayip orospu cocuklarini barindiran site. Arabami sattiktan sonra sifira yakin birkac araba icin buradaki sozde saticilarla yani orospu cocuklariyla iletisime gectim. Birisi, sirf arabayi gostermek icin 3.000,00 tl talep etti. Birisi, mesaj attiktan yarim saat sonra arac fiyatini 47.500,00 tl arttirdi. Birisi satildi diye tassak gecti kendince. Birisi de 50.000 km yaptigi arabaya sifirindan daha pahali fiyat cekmis. Piyasanin orospu cocugu kaynadigini biliyordum ama boyle turlu turlu orospu cocuguna denk gelecegimi dusunmemistim.

Size sikilecegime gidip borusan'a veya mengerler'e domalip haydi beni bir guzel sikin derim daha iyi.
Ülkemiz insanlarının ne kadar oç olduğunu anlamak istiyorsanız buradan araba almaya çalışın. Lan sen bu arabayı 10-20 bin fazlaya satmak için türlü türlü yalanlar döşeyeceksin ama sonra adam sana arkandan her gün döşeyecek aq 10-20 bin için değer mi şuna. Ne kadar boktan insanımız var ya.
Gün geçmiyor ki şurda bi malla muhatap olmayayım. Adama diyorum ki expertiz raporu var mı, eski olduğu için yok exper kabul etmiyor diyor yalana bak aq. Tanıdık var sanayide sokalım diyorum yok ben kabul etmem diyor. Yarram sanki parasını o ödüycek aq. Sikerim arabasını da şeyini de sıfır el arabası alcam aq piyasa sikiş ustası dolu.
Yani bunun anlamı şudur;

Expertiz raporu araba eski olduğu için kabul etmiyor: arabam rezil vurulmadığı yer kalmadı biz bunu perte çıkaracaktık bir enayi arıyorum nasıl kakalayayım birilerine kardeş anladın.
130'a bi honda civic 1.4 iS vardı burda, 1 ay önce 130 bin yüksek fiyatlı sayılıyordu honda civic'ler için. 110, 120 falandı çünkü piyasa. Araba iyi demekti yani 130'sa fiyatı. Neyse satmış herif arabayı. arabayı alan adam ilana koymuş hem de önceki sahibinin çektiği fotoğrafların bazılarını aynen koymuş. Fiyat 180 bin olmuş ahahaha. Lan naptın 1 ayda arabaya ferrari motoru mu taktırdın aq. Sikeyim böyle araba piyasasını ya tam komedi.
babamda var. 2003 yılından beri bizde. önden kazası yok. tek bagaj kapağı değişik. sağ 2 kapı boyalı. geri kalan orjinal. 205 bin km de. hiç tüp takılmadı. ciddi alıcılar yazmasın çünkü satmıyoruz.
3 milyon 150 bine takibe aldığım 1+1 dairenin fiyati 10 gün içinde 3 milyon 650 bin oldu. Aradaki 500 bine neler yapılmaz yahu.
sitedeki çakallara yem olmamak için izleyin
https://www.youtube.com/watch?v=BbMyJaRp3No
devletin kesinlikle müdahale etmesi lazım bu siteye, Arkadaş 30 yıllık hurda arabalara bile korkunç rakamlar yazılıyor, piyasayı allak bullak ediyor bu site.
bu siteye müdahale edildiği an araba fiyatları çakılır.
Çok daha işlevsel hale getirilmesi gerekirken letgo bit pazarı seviyesine çeyrek kalmış sıfır, ikinci el satış sitesi.

Buradan kitap satmayı başarabilenler mesaj kutusuna bilgilendirebilir.
antikalar ve sanat kısmında ilan verenlerin bir kısmının psikiyatrik olarak rahatsız olduğunu düşünüyorum. '80'lerden kalma metal paraya 5 milyon lira istiyor adam....
dün akşamdan beri kapalı sitedir, sunucu problemi yaşıyor.

Ayrıca da devletin kesinlikle müdahale etmesi lazım bu siteye, Arkadaş 30 yıllık hurda arabalara bile korkunç rakamlar yazılıyor, piyasayı allak bullak ediyor bu site.
Siber saldırı gibi geliyor. Sunucuya değil nameserver'a
hahahasss.
adamin biri network solutions i sahibinden.com'un sahibi olduguna inandirip sunucu adreslerini degistirmis. olay patlayinca network solutions durum acikliga kavusana kadar kaydi komple silmis.
olm milyon dolarlik is yaptiginiz sitenin domain adini dogru duzgun korusaniza. mallar ya.
bizde zall ı beğenmiyoruz hakkını helal et ismail gıymatını bilememişiz amk.
domain yenilemeyi unutan türkiye'nin en büyük internet sitesi.

sorun şu ki domaini network solutions denilen fosil firmada barındırmak yerine türkiye'de de ofisi olan godaddy'e aktarmamışlar. insan gerçekten hayret ediyor.
güncel Önemli Başlıklar